Oud Duits Rosenthal theeservies op mahoniehouten presenteerblad, 8 kop en schotels porseleinen tablet, theepot mahonie tablet., tuit theepot beschadigd, verder in goede staat 14-52cm. Cond:R/G
Engels wedgwood theeservies 2e helft 20e eeuw, bestaande uit 12 kop en schotels, suikerpot en melkkan, kom en 6 petit fout bordjes.Cond:G
Zes antieke 12 kantige borden met Chinese decors omstreeks 1900, 1 oude haarlijn, minimale chip, 21x12cm. Cond:G
Chinese Yixing theepot, 20e eeuw met losse drakenkop in deksel, bewegende tong, gemerkt. 8x15,8x11øcm.
Vier delen oud Deens porselein, fluitspeler, kindje Royal Kopenhagen, knielende jongen, en een schotel. 9,5-13cm.
Oude Chinese Yixing theepot, gemerkt, lotusbloemvorm met slakken, 20e eeuw 9x14x11cm. Cond:G
Vier grote antieke keramieken kastkommen, societe ceramique, omstreeks 1890, 3x oosters decor, 1x decor Canton 11-20øcm. Cond:G
Hummel (Goebel) nr. 353/0 "Spring Dance", voorstellend twee dansende meisjes, gemerkt (1979-1990), 13,5cm. Cond.: G
Japans 3 delig Satsuma keramieken kaststel, 20e eeuw in goede staat 38-42cm.
Twee antieke porseleinen honden omstreeks 1920 Engeland, genummerd 2375, 19cm. Cond:G
Twee antieke Imari porseleinen pijpvazen omstreeks 1900, gemerkt met opliggende emaille bechildering, 24x11ø Cond:G
Vier delen Japan, antieke Imari kom en 3 oude cloissone vazen, 20e eeuw 9-22ø, en 13-21cm. Cond:G
Grote Duitse keramieken vaas met zeepaard en visdecor, door B.Erning (bernhard) zwart-oker-grijze glazuur, stadtlohn, in goede staat 46cm.
Twee antieke terracotta olielampjes bodemvondsten, 1 oortje mist, mogelijk Romeins, 9,5-11cm. Cond:R/G
Vijf delen Guillaume Corneille serviesgoed(design) 4 bordjes en 1 groot bord. 12-30cm. Cond:G
Negen kop en schotels Engels Royal Albert servies, decor Lady Carlyle, 6 koffie en drie thee. in goede staat 6-13cm.
Drie delen keramiek omstreeks 1900, grote zoutstrooier, suikerpot, bonbondekselschaal. In goede staat 7-19cm.
Zes antieke societe ceramique maastricht borden met hanen decor, omstreeks 1880 in goede staat 19øcm. Cond:G
Grote gesigneerde keramieken schelp door Vallauris schelp op voet met vissen koraal en zeester, omstreeks 1950, 24x13x21cm. Cond:G
6 Oude Chinees porseleinen schotels, gemerkt, in goede staat 10øcm.
Chinees porseleinen bord 18e eeuws met goud en tuindecor, haarscheur, 22,2øcm. Cond:M
Oude Weens porseleinen dekseldoos in eivorm met romantische voorstelling, 20e eeuw in goede staat 8,5x12x8cm. Cond:G
Dertien Duitse Hutschenreuther gebaksborden met gebaksschaal met fruitvoorstellingen, 20e eeuw 20-25cm. Cond;G