Roodkoperen waterketel Enegls ca. 1850 32x36x27cm. Cond.: G
Prisma zakkroonluchter compleet behangen met glas 20e eeuw. Met 6 fittingen 120xø55cm. Cond.: G
Grote Prisma lamp met 8 armen die compleet behangen zijn. 20e eeuws. 95xø85cm. Cond.: G
7 Barkrukken in barokstijl 21e eeuw, gezwart houtwerk, met klein kroontje, goede blauwe bekleding.
104x43x50 c.
Mahoniehouten wijntafeltje met marqueterie inlegwerk Hollands 19e eeuw 52ø30cm.
Massief mahoniehouten Engelse klaptafel begin 19e eeuw. 107(130)x70x52cm.
Oud keramiek bord waarschijnlijk 17e eeuw Holland(ongemerkt) met breuk ø35.8 cm.
Delfts wit, plooischotel
Kapitale porseleinen dekselvaas China, eind 20e eeuw, omlopend gedecoreerd met ridders.H 95cm. Ø48 cm.
Mooi Hollandse kristallen kaasstolp. Hollands zilveren dop met een sjiek parelrandje 835/000, gekeurd met een zwaardje
Hanger WG585/000 met een zuidzeeparel ø13mm.,en 6 diamanten 0.03ct.W/SI, 3.5gr.
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje 19e eeuw(beschadigd en gerestaureerd). Mooi gegraveerde bovenkant 835/000 23gr. Cond.: M
Kristallen tafel-zuurstel,met silver plated houder,ca.2e helft 20e eeuw,de kristallen karafjes zijn ruit geslepen en zijn cranberry van kleur, ca.H.30x22x16 cm.
2 Massief mahoniehouten etagere bijzettafeltjes in de Engelse stijl. Beide met 1lade, eind 20e eeuw. 61x56x56cm. Cond.: G
Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.
12 Zilveren lepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.
Mooi uitgezaagde en bewerkte wijnfleshouder 925/000 172gr. ø10,2cm. Cond.: U
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op karton, paradijsvogels 65x60cm. Cond.: U
Essenhouten Hollandse empire stoel met gevlochten zitting. begin 19e eeuw. 83x54x44 cm.
Glazen Empire bakje met vuurvergulde houder ca. 1800 , mooie kwaliteit 19x9x12cm. Cond.: U