Doos met 9 kristallen glazen 20e eeuw. 18xø8cm. Cond.: U
12 Boheemse glazen begin 20e eeuw, 6x groen en 6s rood 19xø8,5cm. Cond.: U
3 Delen gekleurd glas, 1x rookverdrijver 18xø12,5cm. 2x schalen 15xø24cm. en 9,5x30x25cm. 20e eeuw. Cond.: G
Eetservies uit Zweden gemerkt Rooftrand Pickwick Handpainted. Diverse schalen, borden en terrines 33-delig Cond.: G
27 Delen Royal Copenhagen met bloemdecor en bladgoed Cond.: U
Karaf in diamantslijpsel ca.1900 rondom gegraveerd. H.31cm.
Glazen blauwkleurig transparante sierkom, 2e helft 20e eeuw, 10xø12cm. Cond.: U
Glazen groen transparante vaas, 2e helft 20e eeuw, 24,5xø19cm. Cond.: U
Mooi geslepen driehoekige schaal, licht beschadigd, 4,5xø23cm. Cond.: G
Mooi geslepen kristallen hengselmandje met bloemmotief, 20x20x12cm. Cond.: U