Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zwitserse hoekkast, 18e eeuw
Resultaat: 410 EUR

18e Eeuwse Zwitserse hoekkast met gebogen front. onder 1 deur met ster-intarsia. in het midden is de hoekkast open met geheel gecontourneerde rand. Boven ook een deur met ster-intarsia. Resten van oud...

Meidenkast
Startprijs 800 EUR

Wortelnoten meidenkast met opzet, ca. 1880. Cond.: G, 97 x 137-186 x 50 cm.

Notenhouten bankje
Startprijs 300 EUR

Notenhouten 2 zitsbankje ca. 1870. bankje heeft gebogen poten en is recentelijk opnieuw gestoffeerd. Ziet er uitstekend uit 87x140x68cm.

Engels schrijftafeltje, leer ingelegd
Startprijs 350 EUR

Antiek mahoniehouten Engels schrijfbureautje ca. 1840 met 2 lades en met leer ingelegd blad. 74x104x50cm. Cond.: G

Hollandse porseleinvitrine
Resultaat: 1.500 EUR

Hollandse porseleinvirtine 18e eeuws. Dubbelgebogen kap met oplopende deuren. Orgelgebogen lades rustend op 5 gebogen poten. H.237 x 185 x 60 cm.

Gietijzeren plantentafel
Resultaat: 100 EUR

Gietijzeren plantentafel,eind 19e eeuw,deels verguld,met 2 gedeeltelijk opengewerkte plateaus,met figuren, 1 poot gebroken.H 75 cm.

Buffetkast notenhout
Resultaat: 150 EUR

Notenhouten Henri deux buffetkast onder twee gepaneelde deuren en 2 laden. Boven twee vast beglaasde deuren. Ca. 1880. 250x140x58cm. Cond.: R

Bronzen tafeltje
Startprijs 300 EUR

Bronzen tafeltje met porseleinen blad naar voorbeeld van 1760. Tafel is van eind 20e eeuw. Het onderstel is geheel van brons. Het blad is van porselein en beschilderd in limoges stijl. Voorstelling va...

Eiken bankje
Resultaat: 130 EUR

Eikenhouten Gotisch klepbankje,zitvlak heeft 3 strakke panelen,rug heeft 3 uitgewerkte panelen. Klep is voorzien van smeedijzere beslag. Begin 20e eeuw. H.96x120x45cm. Cond:G

Handbeschilderd kamerscherm
Resultaat: 600 EUR

4 Delig handbeschilderd met kamerscherm met boven en onderin marmerlook panelen met puto's en vrouwen. In het midden 4 handbeschilderde panelen met 4 elegante dames. eind 20e eeuw. H.188 x210 cm.

Mechelse secretaire
Startprijs 500 EUR

Zeldzaam eikenhouten Mechels bureau met opzet ca. 1880. Bureau onder heeft 2 wegdraaiende deuren en 1 verscholen deurtje onder de beenruimte. Boven 2 beglaasde deuren met snijwerk (4 kinderkoppen in v...

Schrijfkist met lade
Resultaat: 40 EUR

Engelse schrijfkist met lade, cuba Mahonie 18e eeuws met origineel beslag 30x20x14cm. Cond.: G

Kersenhouten vertico
Startprijs 400 EUR

Duitse grundertijd (grunderzeit) vertico, ca.1880, kersen fineer op vurenhout, met volle zuilen en wegdraaiende deuren.
135x95x52 cm. Cond.:G

Notenhouten boekenkastje
Startprijs 900 EUR

Notenhouten boekenkastje met twee beglaasde deuren. Frankrijk ca. 1800. 180x110x41cm.

Mahoniehouten klepsecretaire
Startprijs 600 EUR

Mahoniehouten klepsecretaire. Duits biedermeier ca. 1850. 150x105x55cm.

Bonheur
Resultaat: 450 EUR

Notenhouten Hollands Willem III Bonheur 19e eeuws met ovale ruit. Kuif van de bonheur komt iets naar voren. Zijkanten en front zijn gebogen en alle lijsten zijn gezwart 202x112x54cm. Cond.: G

Spiegel
Startprijs 50 EUR

Antiek houten spiegel ca. 1880 met 6-traps lijst. Spiegel is facet geslepen 131x71cm. Cond.: G

Wortelnoten theestoof
Startprijs 120 EUR

Wortelnoten theestoof met roodkoperen ketel en comfoor

Naaitafel/handwerktafeltje
Startprijs 500 EUR

Naaitafel/handwerktafeltje Bouille stijl 1880 op gebogen poten. met messing afgezet . Tussen- en bovenblad met inlegwerk van bloemmotief, zeer fraai 77x50x40cm.

Miniatuur kabinetje 19e eeuw
Startprijs 325 EUR

Miniatuur Hollands notenhouten kabinetje 19e eeuw met inlegwerk aan de voor- en zijkanten, poten gerestaureerd, 68x50x26cm. Cond.: G

Biljardje 19e/20e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Eikenhouten biljartje van de maker AB Billy ca. 1910. bedoeling is om de ballen in de gaten te krijgen, elk gat heeft zijn eigen puntentelling. Inclusief 6 originele ballen Cond.: G

Tafelkastje met marmer
Startprijs 150 EUR

Niervormig tafeltje met een lade 2e helft 20e eeuw. Tafeltje heeft een marmeren blad met bronzen omranding. De lade heeft op het front een landschapsbeschilderingetje. 71x60x37cm. Cond.: G

Zakkroon
Resultaat: 110 EUR

Met kristal behangen zakkroonluchter midden 20e eeuw 85xø38cm. Cond.: G

Wit 2 laden naaitafeltje
Resultaat: 70 EUR

Antiek massief eiken Mechels naaitafeltje ca. 1880. Getortse poten, front en zijkanten helemaal uitgesneden. Is later wit geschilderd 76x58x40cm. Cond.: G