Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Koperen bak
Startprijs 40 EUR

Roodkoperen handgedreven bak ca. 1870, 25xø40cm. Cond.: G

Smeedijzeren band
Resultaat: 200 EUR

Smeedijzeren band,met scherpe punten, waarschijnlijk 17-18e eeuw? voor hond of gevangene?. 45x11x4 cm.

Dienblad
Startprijs 30 EUR

Art Nouveau dienblad met theepot. Dienblad is van aardewerk omrand met een tinnen rand, staand op pootjes ca. 1920. 45x35cm. Cond.: G. Theepotje is van J.N. Daalderop Tiel, 15x20x11cm.

Knipmuts doos
Startprijs 150 EUR

Handbeschilderde knipmutsdoos Duits 19e eeuw met opschrift. "Allein ist nicht gut sein". Op het deksel staat een vrouw in kledendracht met hark. 12x43x26cm. Cond.: G

Jugendstil sektkoeler
Startprijs 110 EUR

Jugendstil sektkoeler, ca.1900, vertind, staand op 4 mooi bewerkte pootjes, onderkant gemerkt:Gerhardi&Co 512, H.26cm.,ø23cm/

2 Kleine ikoontjes
Geen vanafprijs

2 Messing fotolijstjes ca. 1900 in barokstijl met 2 ikoontjes van Jezus en Maria. 12x10cm. Cond.: G

2 Lijstjes
Startprijs 50 EUR

2 Bronzen lijstjes met emaille 20e eeuw. Op 1 lijstje zijn paradijsvogels met emaille ingelegd en de andere is ingelegd met bloemen. 10x8cm. Cond.: G

2 Wandornamenten,olifanten
Startprijs 400 EUR

Paar wandornamenten in de vorm van een olifantenkop ca.1930,ebbenhout, aangezette oren, ogen en tanden van ivoor, H. 58cm.

Bronskleurige bureaulamp
Resultaat: 25 EUR

Bronzen bureaulamp in diverse hoogtes te verstellen . De kap kan alle kanten op gezet worden. Cond.: G 50x22x15cm.

Bentheimer bak
Geen vanafprijs

Kleine Bentheimer zandsteen bak, zijkanten zijn vroeger dichtgemaakt met stenen, ca.1900, H.22x30x77 cm.Cond.R.

Bentheimer bak
Startprijs 80 EUR

Bentheimer zandsteen bak, werd vroeger gebruikt om dieren te voeren, nu ideaal als bloembak, ca.1900,H20x40x110cm. Cond.G

Ovale schaal
Resultaat: 10 EUR

Zilverkleurige fruitschaal op pootjes begin 20e eeuw. Schaal is van messing en deels verzilverd. Gaaf 13x36x52cm.

3 Delen Aziatisch
Geen vanafprijs

3 Delen Aziatisch o.a; Egyptische wandplaquette, groot houtsnijwerk en een lederen kameeltje

Messing Art Deco vaas
Resultaat: 30 EUR

Messing Art Deco vaas gesigneerd Overloon. Vaas gedecoreerd met oren ca. 1920. heeft een klein scheurtje onderin (niet lek). 45cm. Cond.: G

Doosje met gewichten
Resultaat: 15 EUR

19e Eeuws gewichten set in houten kistje. Was 14 delig, is nog 12 delig, koperen gewichten, 25x8x11cm.

Koperen hulzen
Startprijs 40 EUR

2 Oude geelkoperen hulzen als aandenken aan de zware slag bij Delden. Hulzen hebben de tekst; "Canada-Delden Holland 4 April 1945". De hulzen zijn gedateerd 1943-1944 54x33x13cm. Cond.: G

Doos met medailles en keuringen 220 stuks
Startprijs 200 EUR

Doos met medailles en keuringen 220 stuks. Vanaf 1931 zitten medailles veel 50-er jaren.

Koperen kan + schaal
Startprijs 20 EUR

1x Koperen braadpan begin 1900, 8xø8cm. 1x Rood- met geelkoperen schenkkan midden 20e eeuw, 40xø20cm.

Appelketel 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

Roodkoperen appelketel 19e eeuw. Knop is van porselein 38x30x26cm. Cond.: G

Doofpot 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

Doofpot 19e eeuw gemaakt van roodkoper en het deksel is van geelkoper 37xø27cm. Cond.: G

Stel kandelaars
Startprijs 90 EUR

Stel Engelse kaarsenkandelaars eind 19e eeuw. gemaakt van messing en later vernikkeld 28xø11,5cm. Cond.: G

Visweegschaal
Resultaat: 10 EUR

Koperen visweegschaal

Koperen insteekketel
Resultaat: 20 EUR

Insteekketel voor de kachel van rood- en geelkoper met tuit en houten greep, 25x20x18cm.

2x Messing kandelaar
Resultaat: 40 EUR

2 Antiek geelkoperen Engelse kaarsenstandaards ca. 1890-1900. Zijn iets verschillend qua vorm 24xø11cm. en 23xø10,5cm. Cond.: G