Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Van London
Resultaat: 300 EUR

Ben van Londen (Arnhem 1907), olieverf op paneel, havenplaats 35x50cm. Cond.: U

E.J. Woollett
Startprijs 1.500 EUR

E.J. Woollett (Engelse school), olieverf op linnen (oude bedoeking), drinkende koeien tussen de bomen, 61x46cm. Cond.: G

Kluyver
Startprijs 1.600 EUR

Pieter lodewijk Francisco Kluyver (Amsterdam 1816 - 1900), olieverf op linnen, bosgezicht met vrouwtje in de vaond 49x37cm. Cond.: G

H.P. van Eck
Geen vanafprijs

Hendrik Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met tin en appels 40x50cm. Cond.: U

Scherrewitz, boerenhoeve
Startprijs 1.600 EUR

Johan Frederick Cornelis Scherrewitz (Amsterdam 1868 - 1951 Hilversum), olieverf op linnen, boer met paardekar bij boerderij 30x40cm. Cond.: U

Schilderij Maly
Startprijs 500 EUR

Michel Maly 1936 Frankrijk (listed) 50-er jaren, olieverf op linnen, gezicht op"Venetië", 60x80cm. Cond.: U. Boek van de kunstenaar wordt bijgeleverd.

H.P. van Eck
Geen vanafprijs

Hendrick Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met glas aardewerk en blik, 50x70cm. Cond.: U

Henk Schuring
Startprijs 800 EUR

Henk Schuring (Enschede 1928), olieverf op linnen, abstracte compositie 40x60cm. Cond.: G

Koekkoek
Startprijs 1.500 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek, olieverf op linnen, romantisch landschap met figuren in de avond 19e eeuw, 46x30cm. Cond.: U

J.H. Persijn
Resultaat: 100 EUR

Jan Hendrik Persijn (1901 Apeldoorn), olieverf op paneel, "Bloemen" 30x40cm. Cond.: U

Tilly Moes, keulse pot met bloemen
Startprijs 275 EUR

Tilly Moes, olieverf op linnen, Keulse pot met bloemen, 55x86cm. Cond.: G

Slager Jr.
Geen vanafprijs

Piet Slager (1871 - 1938), aquarel, "Het Tuighuis" Bergen op Zoom, 48x32cm. Cond.: U

J. Soler
Startprijs 825 EUR

Juan Soler 20e eeuw,strandgezicht met figuren,olieverf op linnen 40x30,5cm. Cond.: U

John Heartfield, 33 fotomontagen 1974
Startprijs 300 EUR

John Heartfield, 33 fotomontagen 1974, uitgever Dresden VEB Verlag der Kunst Dresden 1974. Porfolio met 33 reproducties van 66x50cm.in een grijze doos. Ook inclusief de 3 platen waarvan 2 met vertalin...

Kalshoven
Resultaat: 75 EUR

Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Seringen" 1954 70x80cm. Cond.: G

Ets, Amsterdam
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerde originele houtskooltekening, Amsterdam, 38x24cm. Cond.: U

J.Th.Abels maannacht
Startprijs 2.800 EUR

J.Th.Abels (Amsterdam 1803 - 1866 Abcoude), aquarel op papier, nachtelijk landschap met figuren 31x20cm. Cond.: U

Xeno Münninghof
Resultaat: 400 EUR

Xeno Münninghof (deventer 1873 - 1944 Barneveld), olieverf op paneel, landschap met boom en boerderij 50x60cm. Cond.: U

M.Bauer tekening
Startprijs 60 EUR

Marius Bauer, druk op papier litho (nadruk), 28x35cm. Cond.: U

Ongesigneerd schilderij
Resultaat: 500 EUR

Olieverf op linnen, 18e eeuw landschap met figuren, Duitsland of Italië, mooie kwaliteit, 43x34cm. Conditie: goed.

Hans Herrmann
Resultaat: 620 EUR

Hans Herrmann (1858-1942), olieverf op linnen,havengezicht," Delftshaven",61 x 41.5 cm.

Kalshoven, stilleven
Resultaat: 250 EUR

Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Riddersporen" 1947, 100x80cm. Cond.: U

Schilderij, berglandschap
Startprijs 40 EUR

T. Wissink 20e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap, 60x90cm. Cond.: U

Drieluik Rene Leuveld
Geen vanafprijs

Rene Leuveld, drieluik met moderne compositie, acryl op linnen, 70x100cm. Cond.: U