Mooi gegraveerde Hollands zilveren papegaaibeugeltas1855 met Hollands zilveren tasbeugelhaak. Mooi gegraveerd 835/000 210gr. 14cm. Achterkant beugel is gerestaureerd. Cond.: G
Mooi bewerkte zilveren dekselbus met ciseleerwerk 800/000 281gr. 12,5cm.
Antiek Hollands zilveren parfumflesje met zilveren dop en kraag.
Antiek Hollands zilveren parfumflesje met zilveren dopje
Prachtige Hollands kristallen theebus met zilveren gescharnierd deksel 835/000. Cond.: U
Mooie 19e eeuws Hollands antieke zilveren papegaaibeugeltas. Zeer mooi gegraveerd met Hollandse voorstellingen en zilveren haak. 835/000 220gr. 16,5cm. Cond.: U
Antiek kristallen fruitschaal met strakke zilveren voet Hollands 1871. Cond.: G
Ring GG 750/000 met 10 gefacceteerde triangel robijnen,13 briljanten 0.37ct.,W/SI,ø 52.
Ring GG585/000 met een briljant solitair 3.04 ct bruin/PI, ø55, 3.6gr.
Ring GG585/000 met een briljant solitair 4.5 ct.bruin/PI, en rondom bezet met 8 diamanten 0.08ct.W/SI, ø54, 6.8 gr.
Ring ø55WG750/000,met aquamarijncabochon 6.32ct,tsavoriet(groene granaat)0.47ct,en briljanten 0.40ct.W/SI,
11.6 gr.
Ring GG 750/000,met een saffiercabochon in zeer goede kleur, en 6 briljanten 0.06ct.W/SI.ø54, 9.1 gr.
Ring GG750/000 met een grote saffier 5 ct.,8 saffierbaquettes 0.60ct. in goede kleur en 10 briljanten 0.20 ct.,W/SI.
Ø55 13 g
Ring GG 750/000 met een saffiercabochon 0,55 ct.en 4 briljanten 0,10 ct.W/SI,ø55, 3.7 gr.
Briljant collier WG/RG 750/000 met briljanten 0.13ct.TW/SI en een kweekparel 12x9mm.,L43cm.,8.12gr.
Collier GG585/000 met rozenkwarts 10-12 mm apart geknoopt,sluiting GG585/000, bezet met rozenkwartscabochon, 57.3 gr