Zilveren strooier man/vrouw in kledendracht. 835/000 176gr. Cond.: U
2 Zoutvaatjes met zilveren rand en 1 zoutlepeltjes. ø4,5cm. Zwaardje gekeurd. 833/000 Cond.: U
Mooi uitgezaagde en bewerkte wijnfleshouder 925/000 172gr. ø10,2cm. Cond.: U
Zilveren wijnfleshouder met blauw glazen binnenbak 800/000 69gr. Cond.: U
Alpaca Jugendstil omhulsel voor een kapset, schitterend bewerkt met lotusbloemen.
Zilveren tafelhaan (kruimeldief), 19e eeuw 14,5x10x8cm. 159gr.
Antiek Hollands zilveren tabaksdoos 835/000, I=1868, 14x7,5x2,5cm. 152gr.
Parelketting met 31 chocobruine Tahitiparels ø11.5-14 mm., L.45 cm., sluiting RG 585/000
Oorstekers WG585/000 met Tahitiparel ø9.5mm en amethist navette, 4.9 gr.
Klipoorstekers WG750/000 met een zeer fijne grijze mabe parel ø13mm.,en briljanten 0.44ct.W/SI, 10.7gr.
Oorstekers WG750/000 met een zilverkleurige akoya parel ø7mm,en briljanten 1.02ct W/VSI voormalige verk.prijs €2.480.-, 9.1 gr
Collier WG 585/000 met een druppelvormige Tahitiparel 9mm.,saffieren in goede kleur 0.52 ct.,diamanten 0.04ct. W/SI 2 rose saffieren 0.04ct.,aan een ketting WG 585/000 L45cm.
Oorstekers WG585/000 met ieder een druppelvormige Tahiti-parel 8mm., saffieren in goede kleur,0.52ct. Diamanten 0.04ct.W/SI en rose saffieren 0.04ct. L 30mm.,4.1 gr.
Hanger WG585/000 met een gefacceteerde rooktopaas navette in zeer goede kleur, en diamanten 0.20 ct.W/SI, L.58mm,10.6 gr.
Hanger WG585/000 met een ovaal gefacceteerde citrien,en briljanten 0.24 ct.TW/SI, L.23 mm.,7.8 gr.
Palmera citrien hanger GG750/000 met een palmeracitriennavette 26.55ct en briljanten 1.37ct TW/VSI L40mm,voormalige verk.prijs €4520.-, 17.4 gr
Ring WG585/000 met een briljant solitair 2.27 ct.bruin/PI en op de schouders briljanten 0.40 ct.W/SI,ø55, 5.1gr.
Ring WG 585/000 met 5 saffieren en 6 briljanten get.W/SI-PI gest.0.27ct.,ø 52, 7.4 gr.
Zilveren dienblad met mooi bewerkte rand, Djokja zilver 800/000, 432gr. ø28cm.
Antiek Hollands zilveren suikerstrooilepel 1867, mooi gegraveerd. Gemerkt Kooiman AZ, Jacob Schoonhoven 1881 835/000 26gr. 17cm. Cond.: G
2 Engelse zilveren strooiers. 1x geheel van zilver 46gr. 1x met zilveren dop en glazen bak met mooi ruitmotief. 835/000.