Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren beesten op afsluitdop
Startprijs 60 EUR

2 Zilveren beesten (vos en haas) op afsluitdop van kurk 835/000,

Zilveren wijnfleshouder
Startprijs 350 EUR

Schitterende zilveren wijnfleshouder. Groot zilveren uitgezaagd handvat met dameshoofd. 925/000 447gr. Cond.: U

Zilveren schaaltje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren schaaltje 925/000, rand versierd met emaille. ø 8.5cm.

Zilveren hengselpot
Startprijs 225 EUR

Schitterende zilveren hengselpot met romantische voorstelling. Blauw glazen binnenbak 800/000 195gr. Cond.: U

Zilveren servetring
Resultaat: 35 EUR

Zilveren servetring, zeer mooi bewerkt, met monogram:Albert,,ca. 26gr., ø 5cm., H.4 cm.

Zilveren eierset 7-delig
Startprijs 750 EUR

7-Delig zilveren eierset bestaand uit 6 zilveren eierhouders, staand op een sjiek zilveren onderstel. Rustend op 3 pootjes en voorzien van een mooie handgreep. 925/000 792gr. Cond.: U

Zilveren suikerschep
Resultaat: 35 EUR

Antiek zilveren suikerschep 19e eeuws. Gerestaureerd, mooi gegraveerd. 7gr.

Zilveren dienblaadje
Startprijs 625 EUR

Zeer mooi strak antiek Hollands zilveren dienblaadje 1848 rustend op 4 bolpootjes. gemerkt Meyer Philip de Gravenhage 1842/1853. 835/000 567gr. 30,3x22,5cm.

Zilveren kinderbeker
Resultaat: 60 EUR

Zilveren kinderbeker met prachtige gegraveerde bovenrand 925/000, 7xØ5,6cm. 54gr.

Zilveren wijnflesonderzetter
Startprijs 100 EUR

Zilveren wijnflesonderzetter, mooi bewerkt rustend op 3 leeuwenpootjes. Blauwglazen binnenbak 925/000 70gr. Cond.: U

Zilveren beugeltasje
Startprijs 75 EUR

Zilveren maliën-beugeltasje 800/000 265gr. (incl. tas , onedel metaal), 17cm. Cond.: U

3 Rijig--granaat snoer
Startprijs 350 EUR

Snoer 3-rijig met granaat en GG 14 krt.streekslot bezet met een granaat. L.37 cm.

Oorknoppen met granaten
Startprijs 200 EUR

Oorstekers GG585/000 bezet met granaten.

3 Snoer granaat armband
Startprijs 200 EUR

3 Snoer granaat armband,L.20 cm.,met 14 krt.GG streekslot bezet met een granaat.

Ring met granaten
Startprijs 200 EUR

Ring GG14 krt.bezet met granaten. ø54, 7.1 gr.

Hanger met granaten
Startprijs 175 EUR

Hanger GG 14 krt. bezet met granaten.ø 2.5 cm.,6.7 gr.

Briljant ring
Startprijs 280 EUR

Briljant ring GG585/000 met 5 briljanten 0.36ct.W/VSI, ø54, 4.5gr.

Parel collier
Startprijs 450 EUR

Zuidzee barok- parel collier,ø10-12 mm.,met kogelsluiting GG585/000 L.45 cm.

Akoya parel armband
Startprijs 60 EUR

Drie-rijig Akoya parel armband met witte parels 3 mm., L 19.5 cm.met tussenstangetjes en sluiting GG 333/000, 13.8 gr.

Hanger WG briljant kruis
Startprijs 250 EUR

Hanger kruisvorm WG750/000,met briljanten 0.34ct TW/VSI, voormalige verk.prijs €1320.-, 6.8 gr.

Parelkruis
Startprijs 140 EUR

Cliphanger WG750/000,kruis van 6 kweekparels,ø10mm,,L55mm,voormalige verk.prijs €680.-, 9.8 gr.

4-Strengs parelarmband
Startprijs 100 EUR

Armband met akoyaparels ø6mm,L20.5 cm,met tussenstukjes en slot WG585/000 bezet met 5 parels, 35.1 gr.

Oorhaken Tahitiparel
Resultaat: 70 EUR

Oorhaken GG/WG585/000 met een zilvergrijze Tahitiparel ø9mm.,L.28mm,3.2 gr.

Oorstekers
Startprijs 140 EUR

GG750/000 tahiti- parel oorstekers ,pistache kleurige parel ø10.5 mm.