2 Zilveren beesten (vos en haas) op afsluitdop van kurk 835/000,
Schitterende zilveren wijnfleshouder. Groot zilveren uitgezaagd handvat met dameshoofd. 925/000 447gr. Cond.: U
Zilveren schaaltje 925/000, rand versierd met emaille. ø 8.5cm.
Schitterende zilveren hengselpot met romantische voorstelling. Blauw glazen binnenbak 800/000 195gr. Cond.: U
Antiek zilveren suikerschep 19e eeuws. Gerestaureerd, mooi gegraveerd. 7gr.
Zeer mooi strak antiek Hollands zilveren dienblaadje 1848 rustend op 4 bolpootjes. gemerkt Meyer Philip de Gravenhage 1842/1853. 835/000 567gr. 30,3x22,5cm.
Zilveren kinderbeker met prachtige gegraveerde bovenrand 925/000, 7xØ5,6cm. 54gr.
Zilveren wijnflesonderzetter, mooi bewerkt rustend op 3 leeuwenpootjes. Blauwglazen binnenbak 925/000 70gr. Cond.: U
Zilveren maliën-beugeltasje 800/000 265gr. (incl. tas , onedel metaal), 17cm. Cond.: U
Snoer 3-rijig met granaat en GG 14 krt.streekslot bezet met een granaat. L.37 cm.
3 Snoer granaat armband,L.20 cm.,met 14 krt.GG streekslot bezet met een granaat.
Zuidzee barok- parel collier,ø10-12 mm.,met kogelsluiting GG585/000 L.45 cm.
Drie-rijig Akoya parel armband met witte parels 3 mm., L 19.5 cm.met tussenstangetjes en sluiting GG 333/000, 13.8 gr.
Hanger kruisvorm WG750/000,met briljanten 0.34ct TW/VSI, voormalige verk.prijs €1320.-, 6.8 gr.
Cliphanger WG750/000,kruis van 6 kweekparels,ø10mm,,L55mm,voormalige verk.prijs €680.-, 9.8 gr.
Armband met akoyaparels ø6mm,L20.5 cm,met tussenstukjes en slot WG585/000 bezet met 5 parels, 35.1 gr.
Oorhaken GG/WG585/000 met een zilvergrijze Tahitiparel ø9mm.,L.28mm,3.2 gr.