Oorstekers WG750/000 met een zeer fijne donker zilvergrijze Tahiti parel ø8mm.
Drie-rijige akoya parelarmband, parels ø3 en 7.5 mm.L.19.5 cm.,Slot GG 585/000 bezet met 2 diamanten 23.3 gr.
Kapitale bewerkte uitgezaagde zilveren schaal rustend op 4 bewerkte pootjes. 925/000 824gr. 36x28,5cm. Cond.: U
Mooi bewerkte kristallen schaal (bovenrand iets beschadigd) op zilveren voet. 925/000 21x15cm. 569gr (met schaal).
Kristallen geaccateerde presenteerschaal op zilveren strakke voet. 11xø20,5cm. 835/000. Paar schilfertjes, Cond.: G
Leuke antiek zilveren fruitmesjes met zilveren heft 800/000, mooi bewerkt.
Zilveren bonbonschaaltje uit 1930, Hollands 835/000, 1 verzilverde onderzetter
3-Delig zilveren geboorteset in originele cassette 800/000, o.a; eierdopje, servetring en lepeltje.
Zeer grote mooi uitgezaagde zilveren broodmand met mooi bewerkte rand. 925/000 817gr. 34x20x15cm. Cond.: U
Ronde GG 14 krt. bewerkte streek broche met steentjes. ø3 cm.3.3 gr.
S.T.Dupont aansteker verguld 24 krt?,nr.8 4 b r k 5 9 ,diamantpunt patroon,model:ligne 1,91 . gew.91 gr.,(nieuwprijs ca.€500.-)4.5 x 3.5 x 1.5cm.Cond.:G
Parelcollier l.47cm., met gouden 585/000 bolletjes sluiting, witte en zilvergrijze parels, tussenstukjes goud?, Armband L.19cm, sluiting 925, zilvergrijze en witte parels.
Streng akoya kweekparels, zeer fijne creme-witte kleur, barok,ø 5.5mm.,L40cm.(voormalige verk.prijs € 251.-)
Streng akoya kweekparels, zeer fijne wit-creme kleur,barok, ø 7mm.,L. 40cm.,(voormalige verk.prijs € 520-)
Streng akoya kweekparels,barok, zeer fijne creme-witte kleur,ø 6 mm.,L. 40cm.,(voormalige verk.prijs € 261.-)
Streng akoya kweekparels,met zeer fijne witte kleur,ø6.5 mm.,L 40cm.,(voormalige verk.prijs € 615.-)
Streng akoya kweekparels, Schoeffel, zeer fijne creme-witte kleur, ø7.5-8 mm.,L. 40cm.,(voormalige verk.prijs € 815.-)