Staande koperen asbak begin 20e eeuw, Art Nouveau K.M.D. Tiel, 89xØ23cm. Cond.: G
Grote porseleinen Guan Yin eind 20e eeuw, ivoorkleurig, patron van het medeleven.
Delfts blauw bord ca. 1800, gepolychromeerd met bloemen gedecoreerd ø23,5cm.
19e Eeuwse tinnen kraantjeskan met koperen comfort 42xø15cm. Cond.: U
33 Deel serviesgoed begin 20e eeuw:6 kop en schotels blauw met paradijsvogel,4 kop en schotels petrus-regout met blauwe rand, 13 delig petit-four stelletje
5 Delen wit Meissen 2e keus o.a; 3 schoteltjes, 1 kopje en 1 kannetje begin 20e eeuw. Cond.: G
Bronzen beer, 21e eeuw gepatineerd op een ovale marmeren sokkel. H.22cm.
Ets op papier van een uil, "La Chouette a maque noir" 26x36cm. Cond.: U
B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G
Chinees bord, 18e eeuw Chieng Lung, blauw-wit met bloemmotief, minimale schilfertjes ø23,5cm.
3 Delen glas/kristal, 1 vaas 20e eeuw,H.19cm.,2 karaffen ca.1900. H.32-34 cm.L.beschadigd.
4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G
Bronzen wijnfleshouder in de vorm van een zittende man die de benen van een liggende vrouw vasthoud, eind 20e eeuw, 30x6x8cm.
3 Kristallen karaffen , 12 messenleggers van kristal. begin 20e eeuw en een vaas (midden 20e eeuw)
2 Bronzen, gedeeltelijk vergulde, portretbusten van manfiguren Frans 19e eeuw. 12cm.