Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kleden
Geen vanafprijs

2 Kleden. 1x Handgeknoopte Perzisch kleed, licht van kleur 110x63cm. 1x Worteldoek oranje-blauw van kleur 135x85cm.

2 Eiken bedden
Resultaat: 10 EUR

2 Massief eikenhouten bedden. 1x Licht eiken midden 20e eeuw. 1x Donker eiken 20-er jaren. Cond.: G

Eiken spiegel
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten halspiegel van eikenhout 20-er jaren. Facet geslepen spiegeltjes 120x70cm. Cond.: U

Eikenhouten bureau + stoel
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten bureau met bureaustoel. bureau komt uit een oud postkantoor ca. 1920. Bureau heeft 9 lades en 2 uittrekbare werkbladen. Bureaustoel Henry Deux ca, 1880 78x158x62cm. Cond.: G

Bronskleurige hanglamp
Startprijs 120 EUR

Bronskleurige scheepshanglamp 21e eeuw in nieuwstaat 60xø28cm. Cond.: G

Grote hanglamp
Resultaat: 100 EUR

Grote hanglamp met prisma's behangen 21e eeuw. 55xø30cm. Cond.: G

Bronzen lamp, engeltje
Resultaat: 40 EUR

Engellampje, bronskleurig engeltje van kunststof die een lamp vasthoudt 21e eeuw. Cond.: U

Tiffany hanglamp
Startprijs 125 EUR

Tiffany stijl hanglamp 21e eeuw met geel en groen glas. 80xø30cm.

Wollen tapijt
Startprijs 100 EUR

Groot geel wollen tapijt, India, met doorlopende blauwe streep. Superieure kwaliteit 240x296cm. Cond.: G

Eikenhouten kastje
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten meidenkastje met 2 deuren en daarboven 1 lade. Hollands eind 19e eeuw. 1 Hoekje van het blad is weg 101x93x43cm. Cond.: R

Kleed
Resultaat: 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met erg mooie kleuren en 20 vakken 173x250cm. Cond.: U

Kleed
Geen vanafprijs

Handgeknoopt Perzisch tapijt SAGHE. Cond.: U

Perzisch tapijt 160x111
Startprijs 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 160x111cm. Cond.: R

Tapijt 238x138
Resultaat: 50 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 238x138cm.

Tapijt 140x173
Resultaat: 40 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met mooie lichte kleuren 140x173cm. Cond.: G

Tapijt 183x22
Startprijs 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 183x122cm. Cond.: G

Tapijt 150x93
Startprijs 10 EUR

Handgeknoopt fijn Perzisch tapijt 150x93cm. Cond.: G

Fauteuil met biezen zitting
Startprijs 45 EUR

Iepenhouten fauteuil met biezen zitting (zgn. Leatherback chair). 107x60x53cm. Cond.: R

Buffetkast notenhout
Resultaat: 150 EUR

Notenhouten Henri deux buffetkast onder twee gepaneelde deuren en 2 laden. Boven twee vast beglaasde deuren. Ca. 1880. 250x140x58cm. Cond.: R

Mahoniehouten voltaire
Startprijs 150 EUR

Massief mahoniehouten Louis Filip armvoltaire ca. 1860 met gebloemde stoffering 100x67x55cm. Cond.: G

Voltaire met kuifje
Resultaat: 180 EUR

Prachtige massief mahoniehouten voltaire met mooi uitgewerkt kuifje. 19e eeuws. Met blauwe trijp gestoffeerd 108x64x60cm. Cond.: G

Voltaire met kuifje
Resultaat: 180 EUR

Prachtige massief mahoniehouten voltaire met mooi uitgewerkt kuifje. 19e eeuws. Met blauwe trijp gestoffeerd 108x64x60cm. Cond.: G

4 Mahoniehouten krakeling stoelen
Resultaat: 200 EUR

4 Mahoniehouten krakeling stoelen Biedermeier ca. 1860. Stoelen zijn blauw gestoffeerd en stevig 100x46x44cm. Cond.: U

Halve maan tafeltje
Resultaat: 40 EUR

Massief eikenhouten halve maantafeltje in oude Engelse stijl gemaakt. Eind 20e eeuw 67x60x30cm. Cond.: G