Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Gemsen bergsteen
Startprijs 100 EUR

Paar gemsen uit een blok bergsteen gebeiteld eind 20e eeuw.25 x 25 x 12 cm.

Tuinset bergsteen
Resultaat: 350 EUR

Tuinset van zwart bergsteen Aziatisch eind 20e eeuw. Tafel en 4 hockers bewerkt met bloemmotieven. Tafel:H75x ø100cm., hockers H.40xø24 cm.

Doos varia
Startprijs 30 EUR

Doos varia met o.a; blik, koper, aardewerk en glas. Cond.: G

Doos varia
Startprijs 30 EUR

Doos varia met o.a; aardewerk, porselein, glas en koper. Cond.: G

Antieke majolica hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke majolica petroleum hanglamp ca. 1900 compleet H:50cm. Cond.: U

Kavel diversen
Resultaat: 20 EUR

Kavel diversen o.a; handbeschilderd dienblad, koperen schaal, tinnen theekannetje, 2 Perzische kannen, theepot en 3 delen roodkoper.

Tiffany stijl lamp
Startprijs 90 EUR

Tiffany stijl lamp in Art Deco vorm, 44x16x15cm. Cond.: U

WIjnrek
Resultaat: 40 EUR

Metalen wijnrek, brons gepatineerd, 140x32x43cm. Cond.: U

Divers klein spul
Geen vanafprijs

Doos diverse decoratieve objecten 20e eeuw. Cond.: U

Divers tin en koper
Resultaat: 20 EUR

Divers koper en tin, antiek en modern diverse afmetingen Cond.: U

5 Delen
Geen vanafprijs

3 Antieke stoofjes, 1 modern Hindelopen stoofje en 1 Hindelopen open bakje. Diverse afmetingen Cond.: U

Koperwerk, o.a; 3 doofpotten
Resultaat: 100 EUR

3 Oude doofpotten van koper. 40xø27cm, 36xø27cm en 38xø27cm. Cond.: U

Divers koper en tin
Geen vanafprijs

Divers koper en tin 20e eeuw, diverse afmetingen. Cond.: U

3 Lampen
Resultaat: 30 EUR

3 Lampen 20e eeuw 78cm, 68cm en 42cm. Cond.: U

1 Scheepslamp
Resultaat: 30 EUR

Oude scheepslamp begin 20e eeuw van messing 45xø25cm. Cond.: G

Art Deco radio
Geen vanafprijs

Art Deco Aetherkruizer radio in zeer goede staat 38x25x25cm. Cond>: U

Messing Art Deco vaas
Resultaat: 30 EUR

Messing Art Deco vaas gesigneerd Overloon. Vaas gedecoreerd met oren ca. 1920. heeft een klein scheurtje onderin (niet lek). 45cm. Cond.: G

3 Delen tin
Resultaat: 20 EUR

3 Delen oud tin o.a; tinnen kruik 20-er jaren, 1x grote tinnen maar 20-er jaren, 1x tinnen beker 19e eeuws. Cond.: G

Dubbelloops damesgeweer
Startprijs 140 EUR

Dubbelloops damesgeweer 19e eeuw, beschdigingen 93cm. Cond.: R

Stel kandelaars
Startprijs 90 EUR

Stel Engelse kaarsenkandelaars eind 19e eeuw. gemaakt van messing en later vernikkeld 28xø11,5cm. Cond.: G

14 Statien religieus
Startprijs 825 EUR

14 Reproducties van de Statien religieus eind 19e eeuw, papier op linnen, beschadigingen 60x90cm. Cond.: M

Houten beeld Madonna
Startprijs 1.250 EUR

Lamp als wagenwiel
Geen vanafprijs

Oude lamp gemaakt van een antiek wagenwiel ø73cm. Lamp heeft 5 fittingen

Bentheimer bak
Geen vanafprijs

Kleine Bentheimer zandsteen bak, zijkanten zijn vroeger dichtgemaakt met stenen, ca.1900, H.22x30x77 cm.Cond.R.