Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Kluyver
Startprijs 1.600 EUR

Pieter lodewijk Francisco Kluyver (Amsterdam 1816 - 1900), olieverf op linnen, bosgezicht met vrouwtje in de vaond 49x37cm. Cond.: G

E.J. Woollett
Startprijs 1.500 EUR

E.J. Woollett (Engelse school), olieverf op linnen (oude bedoeking), drinkende koeien tussen de bomen, 61x46cm. Cond.: G

Van London
Resultaat: 300 EUR

Ben van Londen (Arnhem 1907), olieverf op paneel, havenplaats 35x50cm. Cond.: U

Schilderij
Startprijs 20 EUR

Ongesigneerd stilleven 20e eeuws, olieverf op linnen, stilleven met glas en fruit 13x18cm. Cond.: U

Klaprozen op vaas
Startprijs 45 EUR

Ongesigneerd olieverf op paneel, stilleven met klaprozen, 40x50cm. Cond.: U

Kalshoven
Resultaat: 75 EUR

Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Seringen" 1954 70x80cm. Cond.: G

Schilderij Maly
Startprijs 500 EUR

Michel Maly 1936 Frankrijk (listed) 50-er jaren, olieverf op linnen, gezicht op"Venetië", 60x80cm. Cond.: U. Boek van de kunstenaar wordt bijgeleverd.

Landschap de Stree
Startprijs 2.750 EUR

Johannes Josephus Destree (Brussel 1827 - 1888 Den Haag), olieverf op paneel, romantisch landschap met wassende vrouwtjes voorzien van Heydenrijklijst 25x21cm. Cond.: U

Ets, Roodenburgh
Resultaat: 50 EUR

Ets van Roodenburgh (Den Haag 1895), Gorinchem 22x14cm. Cond.: G

Arthur v.Brelo
Startprijs 300 EUR

Arthur v.Brelo, schilder 2e helft 20e eeuw,olieverf op linnen,man met helm, kopie naar omgeving Rembrandt,r.o.gesign.+gedat.1977,70 x 50 cm.

Gesign.Bryan Geff
Startprijs 550 EUR

Gesign.Bryan Geff,schilder rond 1900, olieverf op linnen,oost-aziatische monnikaan het wandelen in de bergen.92.5 x 76.5 cm.

Arttur Wisniewski
Startprijs 780 EUR

Arttur Wisniewski,schilder 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen,Orientaalse bazar,r.o.gesign.+gedat.(19)75, 110 x 90 cm.

Gesign.F.Heitmann
Startprijs 340 EUR

Gesign.F.Heitmann, landschapschilder begin 20e eeuw, olieverf op linnen,landschap met boerenhoeve, 70 x 100 cm.

Gesig.P.Willer
Startprijs 220 EUR

Gesig.P.Willer, Düsseldorfer landschapschilder eind 19e eeuw,olieverf op linnen,boerderij aan water, 65.5 x 47 cm.

Josef Dederichs
Startprijs 250 EUR

Josef Dederichs (1873-1948/58),olieverf op paneel, Venetiaans kanaal met gondelvaarder,60 x 50 cm.

Hans Herrmann
Resultaat: 620 EUR

Hans Herrmann (1858-1942), olieverf op linnen,havengezicht," Delftshaven",61 x 41.5 cm.

J.Th.Abels maannacht
Startprijs 2.800 EUR

J.Th.Abels (Amsterdam 1803 - 1866 Abcoude), aquarel op papier, nachtelijk landschap met figuren 31x20cm. Cond.: U

D. Kubb
Geen vanafprijs

J. Lorje
Startprijs 50 EUR

Lorje (Enschede), olieverf op linnen, Portugal 57x37cm. Cond.: U

De Haas
Startprijs 800 EUR

2 Schoolplaten
Resultaat: 10 EUR

Twee oude schoolplaten uitgave Jacob Dijkstra Groningen, papier op karton 30-er jaren 75x95cm. Cond.: R

Italiaanse oude meester
Startprijs 500 EUR

Italiaanse oude meester

Ongesigneerd schilderij
Resultaat: 500 EUR

Olieverf op linnen, 18e eeuw landschap met figuren, Duitsland of Italië, mooie kwaliteit, 43x34cm. Conditie: goed.

Schilderij G. Krol
Startprijs 125 EUR

Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, herfstlandschap 1943 40x50cm. Cond.: U