Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Delfts blauw bord zilveren rand
Startprijs 35 EUR

Delfts blauw bord,Regina Holland, ø 22cm.,met zilveren rand 800/000 2e helft 20e eeuw

Boheemse beker
Startprijs 75 EUR

Boheems sierglas op voet,2e helft 20e eeuw,hoekig geslepen en geëtst deels rood gekleurd en goudemaille.H15cm.

Karaf diamantslijpsel
Startprijs 110 EUR

Karaf in diamantslijpsel ca.1900 rondom gegraveerd. H.31cm.

Boheems sierglas
Startprijs 70 EUR

Boheems sierglas ,2e helft 19e eeuw,rood rondom geslepen met burchten en herten. H.17.5 cm.

Boheemse vaas
Startprijs 145 EUR

Boheemse vaas barnsteen kleurig ca.1920 hoekig geslepen. H.26cm.

3 Delen kristal
Startprijs 65 EUR

3 Delen kristal 70e jaren, met ster slijpsel vaas H 35cm.,karaf (stop l.besch)H 25cm.,en ovale schaal L.26 cm.

Royal Copenhagen glas schaal
Startprijs 70 EUR

Designschaal glas, blauw gekleurd, Royal Copenhagen met origineel etiket, ø34cm.

Figuur ivoor
Startprijs 110 EUR

Figuur ivoor begin 20e eeuw,2 steigerende paarden. H.7.5 cm.

Geisha ivoor
Startprijs 200 EUR

Japanse beeldhouwer rond 1900,fijn bewerkte staande Geisha in mooie kimono, in de linker hand een waaier (iets beschadigd)in de rechter hand een paraplu,(kleine chip) ivoor gesneden deels gegraveerd o...

2 Delen ivoor
Startprijs 80 EUR

2 Delen ivoor Azië begin 20e eeuw,op een lotussokkel srtaande Guanyin fluitspelend (ontbreekt),en een Geisha met bloemen, gesneden,gegraveerd en deels gepatineerd op houten sokkel. H.12 en 15 cm.

3 Figuren
Startprijs 55 EUR

3 Beenfiguren begin 20e eeuw,H.tot 5.3 cm.

Ivoren Netsuke, vrouw
Resultaat: 100 EUR

Antiek ivoren netsuke, voostellend een vrouw. Zeer fijn uitgewerkt en gedetailleerd. Aan de onderkant Aziatisch gesigneerd. 4,5x3x2cm. Cond.: G

Doos kop en schotels
Geen vanafprijs

Doos diverse kop en schotels o.a; 7 kop en 9 schotels van sansouce, 3 kop en schotels Royal vale, 2x Royal Adderley, 2x Richmond, 2x Paragon, 1x Wedgwood, 1x Queen Rosamand, 1x Royal Chelsea en 1x Tat...

Italiaanse vaas
Resultaat: 35 EUR

Grote keramiek vaas, vermoedelijk italiaans 32xø26cm. Cond.: U

Eetservies pickfort
Geen vanafprijs

Eetservies uit Zweden gemerkt Rooftrand Pickwick Handpainted. Diverse schalen, borden en terrines 33-delig Cond.: G

Divers glaswerk
Geen vanafprijs

7x Divers glaswek 20e eeuw o.a; 3 vaasjes, 2 bakjes en 2 kaarsenstandaards. Cond.: U

Vaas Val Saint Lambert
Resultaat: 80 EUR

Valerie Saint Lambert, grote vaas van mat glas met bloemendecoratie van gekleurd glas, chip van 2mm. 28xø12cm. Cond.: G

2 Platelen vazen
Geen vanafprijs

2 Gouda plateel vazen 845 zomer Gouda Holland 30xø13cm. 1 Beschadigd aan voet. Cond.: G

3 Delen gekleurd glas
Startprijs 20 EUR

3 Delen gekleurd glas, 1x rookverdrijver 18xø12,5cm. 2x schalen 15xø24cm. en 9,5x30x25cm. 20e eeuw. Cond.: G

Blauw chinees bord
Resultaat: 65 EUR

Blauw chinees bord ca. 1900 met figurendecor ø28cm. Cond.: G

Aardewerken wandplaquette
Startprijs 35 EUR

Aardewerken wandplaquette met landschapsdecor o.a; rivier met dorpsgezicht en een molen. Gemerkt ED. Valkhoff Hooge Zwaluwe 20e eeu. 28,5x26cm.

Chinese dekselpot ca. 1940
Resultaat: 50 EUR

Kapitale Fam Verte Chinese dekselpot begin 20e eeuw. Handbeschilderd bloemdecor 45xø26,5cm. Cond.: G

Kristallen karaf met dop ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

Kristallen karaf met dop ca. 1900 in zeer goede staat 31xø13cm.

Vroeg 18e eeuws bord
Startprijs 45 EUR

Vroeg 18e eeuws blauw Chinees bordQuang Long, gedecoreerd met bloem- en takmotief. op de achterkant staan 2 vazen. Bord heeft randschade ø21cm.