Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren anjervaas
Startprijs 200 EUR

Antiek Engelse zilveren anjervaas op voet. Rijk bewerkt met mythologische figuren, bloemen en bladeren. 835/000 Londen 1904. gemaakt door William Cornijns & Sons. 22xø9cm. 600gr. Cond.: G

Zilveren hengselmandje
Startprijs 140 EUR

Leuk en mooi uitgezaagd zilveren hengselmandje rustend op 4 gebogen pootjes. 925/000 285gr. Cond.: U

Zilveren tabaksdoos anno 1868
Startprijs 350 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoos 835/000, I=1868, 14x7,5x2,5cm. 152gr.

Zilveren hengselmand
Startprijs 700 EUR

Kapitale zilveren hengselmand, schitterend uitgezaagd. rustend op een strakke voet. 34x22,5x34cm. 925/000 911gr. Cond.: U

Zilveren bowllepel
Startprijs 475 EUR

18e Eeuwse antiek zilveren bowllepel met gedraaide hoornen steel. Gemaakt door Peter en Ann Bateman Londen 1793. 835/000 Cond.: U

Kristallen cachetschaal
Startprijs 150 EUR

Mooi antieke kristallen cachetschaal met zilveren beugel uit 1869. 835/000 ø27cm. Cond.: U

Draadzilveren poppenset
Startprijs 150 EUR

Schattig 16-delig zilveren filigrain interieurtje, licht beschadigd. 800/000 50gr. Cond.: G

4 Delen groot bestek
Resultaat: 45 EUR

4 Delen zwaar silver plated vlees bestek. 30-33 cm.

Kristalvaasje met zilver
Resultaat: 40 EUR

Kristallen vaasje (15xø7,5cm.)met zilveren deksel en zilveren vingerhoed 2cm.

Karaf en Gemberpot
Resultaat: 85 EUR

2 Kristallen delen ca. 1900. 1x Karaf met zilveren voet, gemerkt 39xø12cm. 1x gemberpot met zilveren dop, ongemerkt 18xø11cm.

Zilveren toilet garnituur
Startprijs 55 EUR

Zilveren toiletset 3 delig, spiegel,kleerborstel haarborstel, Birmingham ca.1925-27, Williams Birmingham,sterlingzilver 925/000. L.16.5-29.5 cm.( lichte gebruikssporen.)

Art deco sigarettendoos, zilver
Startprijs 70 EUR

Art deco sigarettendoos, ca.1920,zilver 835/000. 10 x 7.5 cm., ca.120 gr.

Poederdoos zilver
Startprijs 110 EUR

Poederdoos,1e helft 20e eeuw.,zilver 925/000,gegraveerd met Japanse landschap voorstelling,voorkant met monogram BMC,aan achterkant gesigneerd,binnenkant gegraveerd met zeef.min.deuken. 8.5 x 7 cm.90...

3 Theezeefjes verz.
Startprijs 55 EUR

3 Theezeefjes,deels Geislingen Duitsland,1e helft 20e eeuw,metaal verz.em meddingkleur, L.17-19.5 cm.

Bestek in doos
Resultaat: 55 EUR

Trancheer couvert, Engeland gest.plated, gegraveerd in originele doos. L.21.5 en 28.5 cm.

Zilveren vaas en beker
Startprijs 45 EUR

Zilveren vaas en beker, USA midden 20e eeuw, meesterteken o.a.Fisher, sterlingzilver 925/000, vaas met gegraveerd monogram 'G',H.6.5 en 7.5 cm.

2 Zilveren peper-zout strooiers
Startprijs 70 EUR

2 Zilveren peper-zout strooiers,USA ca.1920/30,meesterteken,sterlingzilver 925/000, H.11-11.5 cm.,ca.65gr.

4 Suikertangen
Startprijs 200 EUR

4 Biedermeier suikertangen,Duitsland ca.1840/50, deels gest.deels zilver lot 12 (750/000) mooi bewerkt, 3 met naam en datum gegraveerd. L.14.5-17 cm., ca.165 gr.

4 Zilveren kaarsenkandelaars
Startprijs 250 EUR

4 Zilveren kaarsenkandelaars, midden 20e eeuw,USA,"Towle Silversmit-hs/R.Wallace Mfg.Co, sterlingzilver 925/000,(1 licht beschadigd) H.8 cm.

Art-deco tabaksdoos,zilver
Resultaat: 110 EUR

Art-deco tabaksdoos,ca, 1920,zilver,van binnen verguld. 7.5 x 5.5cm. ca.75gr.

Zilveren schaal
Startprijs 65 EUR

Zilveren schaal, USA ca.1900," R.Blackinton&Co",sterlingzilver 925/000,binnenin met monogram:"GSB",ø13.5cm.,ca145gr.,

6 Onderzetters metaal verchroomd
Startprijs 55 EUR

6 Onderzetters metaal verchroomd ,eind 20e eeuw op de rand versierd met een eend.ø 11.5 cm.

Zilveren fruitschaal
Startprijs 325 EUR

Zilveren fruitschaal ajour bewerkt en gedreven. Duits gekeurd 800/000, 386gr. 18xø20cm. ca. 1900.

Zilveren schaar
Startprijs 120 EUR

Antiek Hollands zilveren schaar aan zilveren ketting 1814-1905. 833/000 81gr. 16cm. Cond.: U