Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen melkkannetje
Startprijs 100 EUR

Meissen melkkannetje,1e helft 20e eeuw,met veldbloemmotief, H.11.5 cm.
Cond.:U

Meissen koffiekan
Startprijs 300 EUR

Meissen koffiekan,1e helft 20e eeuw, met veldbloemmotief, H.25 cm., Cond.:U

Meissen roomstelletje op tablet
Startprijs 300 EUR

Meissen roomstelletje op tablet,Knaufzeit (1850-1924)beschilderd met violen en goudkleurige rand.

2 Ovale schaaltjes
Startprijs 30 EUR

2 Rosenthal ovale schaaltjes 50e jaren, met handgreepje en blauwe rand.1 greepje is gelijmd.

Rosenthal porseleinen putto met hond
Startprijs 50 EUR

Rosenthal porseleinen putto met hond,17x13x7.5 cm., 20e eeuw

Rosenthal porseleinen putto met ezel
Resultaat: 30 EUR

Rosenthal porseleinen putto met ezel, 12x12x605 cm., 20e eeuw

2 Gemberpotten 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

2 Gemberpotten 18e eeuw 16x16cm.

Kapitale dekselvaas
Resultaat: 150 EUR

Kapitale porseleinen dekselvaas China, eind 20e eeuw, omlopend gedecoreerd met ridders.H 95cm. Ø48 cm.

Balustervormige vaas
Startprijs 100 EUR

Kapitale Chinese balustervormige vaas, met gecontourneerde rand, blauw-wit met bloemen beschilderd.Zeer decoratief. H 70 cm.,Ø36 cm.

Aardewerken kroes
Startprijs 45 EUR

Antieke drinkkroes met tinnen deksel en duimrust (reparatie aan deksel), 21x15xø10cm. Cond.: G

Tegel met mannetje,
Startprijs 35 EUR

Antieke tegel van man met hoed, 19e eeuw, beschadigingen langs de rand, 12,8x12,8cm. Cond.: R

Tegel met bloem,
Startprijs 75 EUR

Antieke tegel afbeeldend een vaas met bloemen, 17e eeuw, 13,4x13,5cm. Cond.: U

Tegel met mannetjes,
Startprijs 15 EUR

Antieke tegel 19e eeuw,van twee personen handhoudend (lichte beschadigingen langs de rand), 13x13cm. Cond.: R

Delfts aardewerken bord
Startprijs 110 EUR

Delfts aardewerken bord gesigneerd met een N, 18e eeuw, oude restauratie van 3,5cm aan de rand van het bord, 5xø30,3cm. COnd.: G

Delfts bord
Startprijs 75 EUR

Delfts bord met polychroom beschildering zonder monogram (oude restauratie, bord is doormidden geweest), 5,5xø35,5cm. Cond.: R

Porseleinen etagere
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen etagere, 20e eeuw Staffordshire England, 35xØ25cm. Cond.: U

2 Porseleinen borden, molens
Geen vanafprijs

2 Oud Hollandse borden, Ø24cm. Cond.: U

Doos kop en schotels
Geen vanafprijs

Doos diverse kop en schotels o.a; 7 kop en 9 schotels van sansouce, 3 kop en schotels Royal vale, 2x Royal Adderley, 2x Richmond, 2x Paragon, 1x Wedgwood, 1x Queen Rosamand, 1x Royal Chelsea en 1x Tat...

Doosje divers glaswerk
Geen vanafprijs

Doosje divers glaswerk, 2 karaffen, 1 bierpul van Heineken 1983, 6 kaarsenstandaards, 2 bakjes en 1 Boeddha tempel. Cond.: R

Imari schaal
Resultaat: 10 EUR

Japans Imari schaal 19e eeuws met geschulpte rand. Met haarscheurtje en oude restauratie 9xø24cm.

3 Petrus regout borden
Resultaat: 10 EUR

3 Petrus regout borden

Test 1
Startprijs 100 EUR

Test 1 2
Startprijs 200 EUR

Test 3
Startprijs 300 EUR