Franse bronzen pendule, rijkelijk gedocoreerde kast, omstreeks 1890. Goedlopend uurwerk. H.62xB.35 cm.
Driedelig 19e eeuws klokkenstel met albast en koperwerk. 49x28x13cm. en 2x 39x32x11cm. Cond.: G
Franse kolompendule,19e eeuw,met 4 getorste zuilen en marquetrie ingelegd.met bronzen slinger.46x22x13cm. (deksel aan achterkant van uurwerk is niet origineel).
Franse bouille klok ca. 1880, met bronzen ornamenten bezet, wijzerplaat met cartouches, goed lopend uurwerk, slagwerk op halve en hele uren.
H.49 cm.,Br.27 cm.
Weense regelateur met opengewerktre eikenhouten kast. Geheel verfraaid met bronzen ornamenten. Uurwerk met volle patina's 125x45cm.
Onyx marmeren glaspendule Frankrijk met kwikslinger en geslepen glas, bekroond met een adelaar. H.50xB28cm.
Twentse stoelklok, beschilderde ijzeren wijzerplaat. Kooiconstructie met messing pilaren, bevestigd met moeren en stijlen, dubbele bovenplaat.
Franse kartelklok 19e eeuw. Beschilderd emaille met koperen ornamenten 37x30x11cm. Cond.: U
Franse pendule jugendstil omstreeks 1900,legering bronskleurig,met marmer in voetdeel. 45x32 cm.
Franse glaspendule ca. 1900. Aan 4 zijden beglaasd met facet geslepen glas en onyx marmeren voet en bovenzijde. Goedlopend uurwerk met sleutel. 27x15x15cm.
Frans Reiswekkertje met messing huis ca. 1900, facet geslepen glas, klokje loopt goed, 15,5x8x6cm. Cond.: G
Friese staartklok met dubbele kap, 19e eeuw, eikenhouten kast en scheepjesmechaniek, 150x43x25cm. Cond.: G
3-Delig Frans klokkenstel van compositie. Brons gepatineerd, op een rose marmeren sokkel. Het sculptuur van de klok is een oogstende jongeman. Het beeld is gesigneerd Rousseau en getiteld "Retour des ...
Reiswekker met melodie, gemerkt S.F. ca. 1900, onderkant verchroomd, bovenkant blik of messing bruin geverfd, 16x13,5x10cm. Cond.: R
Franse pendule Louis Seize stijl omstreeks 1880. Geaderd marmer ivoor-kleurig bezet met bronzen ornamenten.Uurwerk intakt.
Messing reiswekker ca. 1900 van Amerikaanse makelij (19x10x8,5cm.). Gesigneerd Camerden en Forster New York. Uurwerk met repeteerslag. Rondom met facetgeslepen glas, incl. sleutel. Bij de reiswekker i...
19e Eeuwse vuuvergulde pendule met bijbehorende stolp 38x23x9cm. Cond.: U
Tafelklok eind 19e eeuw, donker gebeitst, met porselein met romeinse cijfers,(slingerveer defect)halfuur slag op veer. 4 torentjes ontbreken.H.63 cm.(houtwerk min.gelijmt)
Fries staand horloge, begin 19e eeuw, met scheepjesmechaniek in eikenhouten kast. Volledig originele klok in massief eikenhouten kast. 1-Daags uurwerk zoals gebruikelijk in deze klokken. Met gedraaid...
Weense portaalklok 19e eeuws.gezwart hout en deels met brons, alabaster en messing halfuurslag op een gong,met sterslinger (niet origineel)moet gerestaureerd worden. H.52.5cm.
Grote figuren pendule, eind 20e eeuw,brons en messing verguld,halfuurslag op een bel, slinger ontbreekt. h.59cm.,L.76cm.