04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

Franse comtoise
Resultaat: 30 EUR

Franse comtaiseklok, z.g.n. stationsklok,19e eeuw met harpslinger en 2 gewichten. Wijzerplaat geëmailleerd , met cartouches,Cond.: G

Schwarzwald klokje
Resultaat: 30 EUR

Wekker Engeland
Resultaat: 30 EUR

Wekker Engeland Genalex met bakkelieten kastje ca. 1930/1940, 13x13cm.

Reiswekker met melodie
Resultaat: 30 EUR

Reiswekker met melodie, gemerkt S.F. ca. 1900, onderkant verchroomd, bovenkant blik of messing bruin geverfd, 16x13,5x10cm. Cond.: R

Bim Bam
Resultaat: 30 EUR

Oude wandregelateur met eiken kast, begin 20e eeuw, 77x29x14cm. Cond.: G

Eikenhouten wandklokje
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten wandklokregelateurtje (Zaans klokje), uurwerk gemerkt SBS Feintechniek West-Germany. Klokje afgewerkt met bronzen elementen 20e eeuw. Achterplaatje mist, 72x25x18cm. Cond.: G

Noten gefineerde pedule
Resultaat: 25 EUR

Noten gefineerde Art Deco pedule met chroom getallen en wijzers, uurwerk werkt, Cond.: U 45x14x22cm.

2 Eikenhouten pendules
Resultaat: 20 EUR

Franse schoolklok
Resultaat: 15 EUR

Schwarzwalder klokje
Resultaat: 15 EUR

Schwarzwalder klokje met gedreven koper. 19e eeuw. 23x19x13.5cm.