Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Doos L.P.
Resultaat: 10 EUR

Doos met 22 LP's o.a; 3x The Cats, 3x Madonna, 3x Robert Long, Joe Coker, Grease, the Beatles, Andre Hazes etc.

Notenhouten klokje
Resultaat: 10 EUR

Notenhouten klokje 6-hoekig in oude stijl met uurwerkje op batterij. 34x34cm.

Spiegeltje
Resultaat: 10 EUR

Klein verguld spiegeltje. 44x36cm.

Divers kleingoed
Resultaat: 10 EUR

Doos divers kleingoed,

Visweegschaal
Resultaat: 10 EUR

Indonesische visweegschaal begin 20e eeuw. Deels uit gegoten messing en gedreven messing schaal.

Kavel divers blikwerk
Resultaat: 10 EUR

Kavel diversen o.a; 4 oude blikken (ontbijtkoekblik, blik met paradijsvogel, blik met bloemdecor en blik met Breugheliaanse voorstelling), een houten tabakspot en 2 etsjes

3 Oude lampen
Resultaat: 10 EUR

3 Oude lampen,1e helft 20e eeuw (glas met koper)

2 Berliner beren
Resultaat: 10 EUR

2 Berliner beren, 1x asbak 14x10x9 cm.,1x zout en peper 9.5x7x4 cm.

Kavel diversen
Resultaat: 10 EUR

Kavel diversen o.a; 5 staaldrukken van Arrnhem, 1 aardewerken vaas Gouda Holand. 1x Aardewerken vaas Angelo aardewerk en bloempot van Egon Angelo Aardewerk 20e eeuw. Cond.: G

Schaakspel
Resultaat: 10 EUR

Schaakspel met Staunton schaakstukken. 35,5x35,5cm. Cond.: G

Tablet met messing delen
Resultaat: 10 EUR

Tablet (ø35cm.)met diverse messing delen o.a; bonbonbierre, schelpvormig schaaltje en dover.

Diverse kamspelden, celluloid
Resultaat: 10 EUR

Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G

2 Staande lampen
Resultaat: 10 EUR

2 Staande moderne lampen met messing voet en linnen kap, 105xø42cm. Cond.: G

Geelkoperen houtbak
Resultaat: 8 EUR

Geelkoperen houtbak met smeedijzeren hengsel ca. 1900 27xø40cm. Cond.: G

Antieke bijbel
Resultaat: 5 EUR

Antieke bijbel, van Joh.de liefde Utrecht, 19e eeuw(vol met bijbelse lithos), rug gescheurd, sluitingen ontbreken, 34x25x8 cm. Cond:G

7 Maatbekers tin
Resultaat: 5 EUR

7 Tinnen maatbekers. Diverse stempels ca 1970. Hoogte van 20xØ10,5cm tot 4,5xØ3cm.