Porseleinen Biedermeier model aanbiedschaal met 3 vakken en een handvat. Geheel gedecoreerd met bloemen. 60/70-er jaren 8,5xø28cm. Cond.: G
5 Porseleinen Cheng Lung gelukskralen, aan een touw geregen midden 20e eeuw. ø3cm. Cond.: G
Porseleinen doosje van Limoges Frankrijk, 20e eeuw, doosje is beschilderd met bloemen.ø14.5x5cm.
7 Diverse Chinese gekleurde borden midden 20e eeuw. verschillende decors. Meeste borden zijn handbeschilderd, alle borden zijn gaaf ø25cm.
2 Satsuma wandvaasjes begin 20e eeuw gedecoreerd met figurendecor 18x10x7cm. Cond.: G
Kapitale Japanse schotel ca. 1900 gedecoreerd met paradijsvogels en bloemen. Goede kwaliteit, 1 kleine haarscheur ø42cm.
3-Delig Satsuma kaststel 20e eeuw. 2 Kleine kraagvazen (21,5xø13cm) en 1 grote orenvaas (25xø16cm.). Alle vazen zijn gedecoreerd met mannenhoofden en 1 dame. Cond.: G
Blauw Chinees bord met landschapsdecor en gebloemde rand, Chien Lung 18e eeuw, 4xø27cm. Cond.: G
2 Kop en schotels, Japans Imari 18e eeuws. 5,5xø7cm.
Chinees blauw dekselpotje (zalfpotje) ca. 1900, 4,5xø10cm.
Chinese theepot ca. 1900 met drakendecor 14x16cm. Cond.: U
2 Grote satsuma vazen begin 20e eeuw met figurendecor. 38xø15cm. Cond.: G
3 Terracotta vazen begin 20e eeuw. 2 Kraagvazen met drakendecor 24,5xø12cm. 1 Kraagvaas met opengewerkte draken rustend op een console die gedragen wordt door 3 mannetjes 30xø15cm. Cond.: G
5 Vroege terracotta platte olielampjes 19e eeuws afkomstig van de Vung Tau Carco ø14cm. Cond.: G
3 Gesigneerde Limoges doosjes. 1x in de vorm van een ei. 1x in de vorm van een peer met binnenin een heel klein parfumflesje. 1x Plat doosje. Eind 20e eeuw. Cond.: G
2 Zeer rijkelijk geboetseerde terracotta vazen gesigneerd Messina. Op de vazen staan 2 figuren. Zeer decoratief, iets beschadigd ca. 1900. 36,5xø21cm. Cond.: R