4 Diverse aardewerken borden. 3x Petrus Regout flower garden ø26cm. 1x bord met voorstelling van 2 dames en 1 kind in het park. ø24,5cm. ca. 1900.
Aardewerken beeld (Thuringen) van een ruiter te paard (Don Quichot), 20e eeuw, 36x35x13cm. Cond.: G
grote aardewerken kom bedrukt met Aziatisch motief, gemerkt Walleringen ca. 1900 Cond.: G
Porseleinen chocoladekan gemerkt Hutschenreuther 20e eeuws. Handbeschilderd met bloemen 25x25x17cm. Cond.: G
3-Delig aardewerken kaststel 70-er jaren. 2 Vazen en een dekselvaas, geheel gedecoreerd met paradijsvogels Cond.: G
3 Delen keramiek begin 1900, 2 dronken apen,1 asbak in de vorm van een blad met 2 vogels(gemerkt) vermoedelijk Duitsland
Gekleurd porseleinen kabinetkom met landschapsdecor gemerkt P. regout Maastricht ca. 1900. 10xø15,5cm.
Royal Copenhagen porselein, vaas met bloemdecor en libelle 28cm. met bakfoutje aan hals. Cond.: G
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. Hert 16x14x8cm. Cond.: U
Royal Copenhagen porselein, patrijzen 22x12x9cm. Cond.: G.
1 snaveltje licht beschadigd.
Gesign.Herold
2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U
Grote kristallen gembercoupe ca. 1900 met origineel deksel, kleine beschadigingen 43xø22cm.
Handbeschilderde opaline vaa, beschilderd met orchidee 29xø14cm. Cond.: G
Blauw geslepen strooier ca. 1950. Strooier heeft een koperen deksel. Glas rijkelijk geslepen 16xø6,5cm. Cond.: G
Boheems blauw kristal geslepen stolp met schotel eind 19e eeuw. Rijkelijk gedecoreerd met sterren. Stolp is gaaf, schotel heeft 1 chipje. 15,5x26,5x20,5cm.