Boheems blauw kristal geslepen stolp met schotel eind 19e eeuw. Rijkelijk gedecoreerd met sterren. Stolp 1 chipje, schotel heeft 2 chipjes. 15,5x26,5x20,5cm.
7 Diverse hoge gekleurde wijn/likeurglazen. 3x Gedraaid glas (rose), 4x kristal. 1e helft 20e eeuw. Cond.: G
Kristallen modelauto Alfa Romeo 155. Gemaakt van Daum kristal in originele doos. gesigneerd Daum France 155. 19,2x7x6cm. Cond.: U
groen Duits glas ca. 1820 op 8-kantig geslepen steeltje rustend op een ronde voet 13xø7cm. Cond.: G
Stel grote Engelse beelden van porselein eind 19e eeuw, voorstellende jongeman en vrouw met 2 hazewindhonden. Handbeschilderd 29xø11cm. Cond.: G
2 Porseleinen Engelse beeldjes ca. 1900, voorstellend 2 jongetjes, Jongetje staand bij boom is genummerd 8317, 16cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen groep van 3 dames op een bankje, ca. 1910 fraaie beschildering, linker bovenhoek licht beschadigd.
Porseleinen danseres ca. 1920 met stempel (vermoedelijk Duits of Tsjechoslowakije) 18x15x7cm. Cond.: U
2 Porseleinen Engelse beeldjes ca. 1900, voorstellend edele jongeman en jonkvrouw, handbeschilderd, 15cm. Cond.: R
2 Porseleinen Engelse beeldjes ca. 1900, voorstellend 2 officieren, 11cm. Cond.: R
Porseleinen balletdanseres, Unterweissbach,Thüringen,eind 19e eeuw,met tulerok, besch.H. 38cm.
Porseleinen figuur,Thuringen Sitzendorf ca.1910 "La Laitiere"d'apris Greuze.
Voetstuk 21x18cm., H.34cm. (1 oor licht bestoten)
Bisquit porseleinen beeld van een meisje in een jurk met tamboerijn. Handbeschilderd begin 20e eeuw. Heeft an de voet een chipje, verder gaaf. gesigneerd CB en genummerd 10842. 31,5x16x9,5cm.
2 Handbeschilderde oosterse oorvaasjes, beschilderd met bloemen ca. 1960. genummerd 1220/8e. 1 Vaasje heeft haarscheurtje 21xø10cm.
Baardmanskan omgeving Grenshausen 1890/1900 in het voetdeel met 4 baardmanhoofden. Gedecoreerde schenktuit met chip en haarscheurtje.
Delfts blauw bord,Regina Holland, ø 22cm.,met zilveren rand 800/000 2e helft 20e eeuw
Wit porseleinen groep Thuringen, voorstellende parende eenden, ca. 1950