04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

Blauw geslepen stolp
Startprijs 400 EUR

Boheems blauw kristal geslepen stolp met schotel eind 19e eeuw. Rijkelijk gedecoreerd met sterren. Stolp 1 chipje, schotel heeft 2 chipjes. 15,5x26,5x20,5cm.

Flacon
Startprijs 35 EUR

3 Delen glas
Startprijs 20 EUR

6 Glaasjes en bonbonniere
Resultaat: 10 EUR

7 Hoge gekleurde wijnglazen
Startprijs 70 EUR

7 Diverse hoge gekleurde wijn/likeurglazen. 3x Gedraaid glas (rose), 4x kristal. 1e helft 20e eeuw. Cond.: G

Daum kristal, Alfa Romeo 155
Startprijs 80 EUR

Kristallen modelauto Alfa Romeo 155. Gemaakt van Daum kristal in originele doos. gesigneerd Daum France 155. 19,2x7x6cm. Cond.: U

Groen glas ca. 1820
Startprijs 35 EUR

groen Duits glas ca. 1820 op 8-kantig geslepen steeltje rustend op een ronde voet 13xø7cm. Cond.: G

Stel beelden jongen/meisje
Startprijs 175 EUR

Stel grote Engelse beelden van porselein eind 19e eeuw, voorstellende jongeman en vrouw met 2 hazewindhonden. Handbeschilderd 29xø11cm. Cond.: G

2 Beeldjes ca. 1800
Startprijs 60 EUR

2 Porseleinen Engelse beeldjes ca. 1900, voorstellend 2 jongetjes, Jongetje staand bij boom is genummerd 8317, 16cm. Cond.: G

Bisquit porseleinen groep
Startprijs 100 EUR

Bisquit porseleinen groep van 3 dames op een bankje, ca. 1910 fraaie beschildering, linker bovenhoek licht beschadigd.

Porseleinen danseres
Startprijs 60 EUR

Porseleinen danseres ca. 1920 met stempel (vermoedelijk Duits of Tsjechoslowakije) 18x15x7cm. Cond.: U

21-Delig servies
Geen vanafprijs

2 Beeldjes ca. 1800
Startprijs 60 EUR

2 Porseleinen Engelse beeldjes ca. 1900, voorstellend edele jongeman en jonkvrouw, handbeschilderd, 15cm. Cond.: R

2 Beeldjes ca. 1800
Startprijs 60 EUR

2 Porseleinen Engelse beeldjes ca. 1900, voorstellend 2 officieren, 11cm. Cond.: R

Porseleinen balletdanseres
Startprijs 110 EUR

Porseleinen balletdanseres, Unterweissbach,Thüringen,eind 19e eeuw,met tulerok, besch.H. 38cm.

Porseleinen beeld
Startprijs 25 EUR

Porseleinen figuur
Startprijs 250 EUR

Porseleinen figuur,Thuringen Sitzendorf ca.1910 "La Laitiere"d'apris Greuze.
Voetstuk 21x18cm., H.34cm. (1 oor licht bestoten)

Beeld, meisje met tamboerijn
Startprijs 60 EUR

Bisquit porseleinen beeld van een meisje in een jurk met tamboerijn. Handbeschilderd begin 20e eeuw. Heeft an de voet een chipje, verder gaaf. gesigneerd CB en genummerd 10842. 31,5x16x9,5cm.

2 Handbeschilderde vaasjes
Startprijs 25 EUR

2 Handbeschilderde oosterse oorvaasjes, beschilderd met bloemen ca. 1960. genummerd 1220/8e. 1 Vaasje heeft haarscheurtje 21xø10cm.

Baardmanskan
Startprijs 40 EUR

Baardmanskan omgeving Grenshausen 1890/1900 in het voetdeel met 4 baardmanhoofden. Gedecoreerde schenktuit met chip en haarscheurtje.

Grote doos diversen
Startprijs 20 EUR

Delfts blauw bord zilveren rand
Startprijs 35 EUR

Delfts blauw bord,Regina Holland, ø 22cm.,met zilveren rand 800/000 2e helft 20e eeuw

4 Familie Rose bordjes
Geen vanafprijs

Wit porseleinen groep
Startprijs 30 EUR

Wit porseleinen groep Thuringen, voorstellende parende eenden, ca. 1950