Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Kaasplateau
Geen vanafprijs

Aardewerken kaasplateau met mes. Het plateau is gemaakt in de vorm van een blad en goudkleurig ingekleurd. Het mes heeft een groen aardewerken heft (gelijmd). 70-er jaren 26x23cm.

6 Kop en schotels
Resultaat: 30 EUR

6 Kop en schotels gemerkt Societe Ceramique Maastricht, handbeschilderd met bloemdecor ca. 1900. Schotels: 2,5xø13cm. Koppen: 6xø7cm.

Imari bord
Resultaat: 35 EUR

Grote imari schaal eind 20e eeuw met bloem- en vaasdecor 9xø42cm. Cond.: G

5 Imari borden
Startprijs 25 EUR

5 Imari borden eind 20e eeuw. 3x kleine borden met bloemdecor ø16cm. 2x grote borden ø21cm. Cond.: U

3 Imari borden
Resultaat: 30 EUR

3 Goudimari handbeschilderde borden met gecontourneerde rand 2e helft 20e eeuw. ø22cm. Cond.: G

2 Imari aanbiedschaaltjes
Startprijs 20 EUR

2 Imari handbeschilderde aanbiedschaaltjes met iets opengewerkte rand. In het midden een afbeelding van een paradijsvogel 2e helft 20e eeuw. ø20cm. Cond.: G

3 Delen imari
Geen vanafprijs

3 Delen imari o.a; een Imari bloempot compleet gedecoreerd met bloemen van het mer SAJI Japan 16xø17cm. Cond.: G. 1x Imari pijpvaasje 14xø6,5cm. 1x Imari fruitschaal 7,5xø25,5cm. Allen 2e helft 20e ee...

Chinese olielamp, vroeg 19e eeuw.
Startprijs 325 EUR

Chinese olielamp, vroeg 19e eeuw, rand is gerestaureerd 27,5x22cm.

2x kop en schotels
Startprijs 50 EUR

2 Chinees porseleinen theekopjes met schotels 18e eeuws, bloem- en vogeldecor.

2 Schaaltjes
Geen vanafprijs

2 Chinese schaaltjes, 6xø16cm en 4,5xø12cm.

Blauw Chinees bord 18e eeuw.
Startprijs 60 EUR

Blauw Chinees bord met bloemdecor beschilderd, 18e eeuw, 1 chip en 1 haarscheur, ø27,5cm.

3 Chinese borden
Startprijs 75 EUR

3 Blauw Chinese borden 18e eeuw met bloem- en takmotief. 2 Borden hebben 1 randchipje, 1 bord is gelijmd en gerestaureerd ø22cm.

4 Kopjes en 3 schotels
Resultaat: 30 EUR

4 Kopjes en 3 schotels. China 18e eeuws peterselie decor. Kang Shy schotels met lichte beschadigingen. Schotels: Ø14cm. Kopjes: 5xØ8cm.

2 Chinese borden
Startprijs 75 EUR

2 Blauw Chinese borden 18e eeuw , handbeschilderd met wierookvat en bloemen. Achterkant met teken van twee vissen. Beide borden lichte randschade, 1 met haarscheur ø21cm.

5 Borden Fam. Rose
Resultaat: 200 EUR

5 Chinese borden Fam Rose ca. 1750, met bloemmotief, rand minimaal beschdigd, ø23cm.

3 Chinese theekopjes + schoteltjes
Resultaat: 75 EUR

3 Chinese theekopjes + schoteltjes Kantonees ca. 1900 met bloemmotief. 5xø11cm. 1 klein haarscheurtje.

Ovale Chinese schotel
Startprijs 250 EUR

Ovale Chinese schotel 18e eeuw Chieng Lung. Blauw-wit met bloemdecor 23x32cm. Gaaf.

Schotel Fam. Rose
Resultaat: 25 EUR

Chinees Imari bord, ca. 1780, rand minimale schilfertjes.

Chinees bord
Resultaat: 25 EUR

Groot 18e eeuws Chinees blauw porseleinen bord ø30,5cm. Cond.: U

5 Porseleinen sierborden
Startprijs 250 EUR

5 Blauw porseleinen sierborden Chien Lung 18e eeuws , 2x gaaf, 2x haarscheur, 1x gelijmd ø22cm.

Ivoren beeldje op console
Startprijs 150 EUR

Antiek ivoren beeldje van een Japanse dame zittend op een rots met een waaier in de hand, geheel staand op een houten sokkel. 10x4,5x3cm. Cond.: G

Ivoren beeldje op console
Resultaat: 135 EUR

Antiek ivoren beeldje van een man zittend op een rots met een vis in de hand. Geheel staand op een houten sokkel 10x4,5x3cm. Cond.: G

Antiek ivoren flesje
Resultaat: 90 EUR

Antiek ivoren parfumflesje met dop. Aan de dop zit een lepeltje bevestigd. Flesje is compleet uitgesneden met Aziatische voorstellingen 7,5x3,3x2cm. Cond.: G