Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Figuren
Startprijs 55 EUR

3 Beenfiguren begin 20e eeuw,H.tot 5.3 cm.

Benen beeldje
Startprijs 45 EUR

Antiek uitgesneden benen beeldje

Benen beeldje
Startprijs 45 EUR

Antiek uitgesneden benen beeldje

Glazen schaal + 5 schaaltjes
Startprijs 20 EUR

6 Glazen schaaltjes. 1 Grote schaal (ø21cm.) en 5 kleine schaaltjes (ø12,5cm.). Alle schaaltjes hebben een gekartelde rand en zijn compleet geëtst met bloemdecor. Allen gedecoreerd met gekleurd glas. ...

3 Kastkommen Petrus Regout
Resultaat: 30 EUR

3 Petrus Regout aardewerken kastkommen gemerkt SANA, met Aziatisch decor, 1 met grote haarscheur, ca. 1920, 8,5xø16cm.

6 Delen kristal
Startprijs 20 EUR

6 Delen glas/kristal o.a; 2 kristallen schaaltjes (ø11cm.) amandel geslepen. 3 Glazen schaaltjes (ø8,5cm.) amandel geslepen. 1 Glazen karaf met stolp 18,5xø7,5cm. Cond.: G

Copier, vaas
Resultaat: 70 EUR

Grote Copier Leerdam vaas gemerkt C.L. 22,5xø14cm. Cond.: U

Kristallen Boheemse vaas
Startprijs 45 EUR

19e Eeuwse kristallen kelk met goud beschilderd. Boheems 17xø10cm. Cond.: G

2 Opaline vaasjes
Geen vanafprijs

2 Opaline vaasjes met bloemmotief omstreeks 1900, 23xø10cm.

Kristallen karaf met dop ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

Kristallen karaf met dop ca. 1900 in zeer goede staat 31xø13cm.

Hollands kristal
Resultaat: 25 EUR

1x 4 Delig Hollands waaier kristal roomstelletje 27x12x9 cm.,licht beschadigd, 1x zout-peper-mosterdsetje op schotel,Hollands waaier kristal,17.5x9x8 cm.licht beschadigd,

Kristallen bowlpot met steel
Startprijs 100 EUR

Antiek kristallen bowlschaal met originele sleef ca. 1900. Schaal is geheel geëtst met bloemdecor 33xø16cm. klein chipje in de rand.

Blauw geslepen dekseldoos
Startprijs 35 EUR

Blauw geslepen dekseldoos in de bloemstijl 2e helft 20e eeuw. Rijkelijk geslepen. Doos heeft 1 chip.

Glazen karaf + glazen rookverdrijver
Startprijs 20 EUR

Glazen karaf met dop waarop 2 mannetjes zitten. H.:24cm. (karaf staat scheef) 1x glazen rookverdrijver op tinnen voet 25,5xø11cm. 20e eeuws. Cond.: G

Boheemse vaas
Startprijs 60 EUR

Grote Boheemse vaas begin 19e eeuw. Rood geslepen glas gedecoreerd met druiven en bladmotief, heel klein chipje aan zijkant 30,5xø15cm.

6 Boheemse wijnglazen + karaf
Resultaat: 100 EUR

6 Boheemse wijnglazen (11xø8cm.) met bijpassende karaf (41,5xø8,5cm.) met stolp begin 19e eeuw. Roodgeslepen glas gedecoreerd met diverse motieven.

Boheemse karaf met 6 glazen
Startprijs 100 EUR

6 Boheemse glazen (10,5xø6,5cm.) met bijbehorend karaf (21x21,5cm.) met stolp begin 19e eeuw. Rood geslepen glas gedecoreerd met dierenedcor.

3 Glazen beelden
Startprijs 30 EUR

3 Glazen beelden o.a; 2 ballerina's van 28cm en een glazen dolfijn 16cm.eind 20e eeuw. Cond.: G

Plateel bloempot
Startprijs 120 EUR

Grote Gouda plateel bloempot (Lotte), beschadigd 23xø30cm. Cond.: M

2 Plateel wandlampen
Startprijs 400 EUR

Twee zeldzame plateel wandlampen ca. 1920. gemerkt Nr. 7 DEC.BA H. 25x8x9cm. Cond.: U

Vaasje, Gouds plateel
Resultaat: 25 EUR

Platelen vaasje met 2 oortjes,gemerkt 1143 Danier Gouda, 10x12 cm, met haarscheur.

Vaasje, Gouda
Startprijs 10 EUR

Klein platelen schenkkannetje gemerkt:N.V.Koninklijke Plateel Bakkerij Zuid Holland Gouda, eind 20e eeuw,8.5x7.5cm.

Platelen kaststel
Startprijs 25 EUR

3-Delig platelen kaststel gemerkt Modica Gouda Plateel 362. Gedecoreerd met bloemmotief 70/80-er jaren 25cm. Cond.: U

2 Vaasjes
Geen vanafprijs

2 Vaasjes Gouds plateel