Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Plateel houder
Resultaat: 15 EUR

Gouds platelen zwavelstokkenhouder gemerkt Regina 295,Elma WB Gouda Holland. begin 20e eeuw, 1 chipje aan de onderkant. 6xø6cm.

Art Deco vaasje
Resultaat: 175 EUR

Art Deco vaasje, Kennemer Potterij, Velsten, jaren 30 16,5xø10,5cm.

Bewerkt vaasje met zilveren rand
Startprijs 40 EUR

Aardewerken vaasje voorzien van een handbeschilderde Hollandse voorstelling, rand is afgewerkt met zilveren rand 7,5xø8,5cm. Cond.: G

2 Platelen vazen
Resultaat: 18 EUR

2 Platelen vazen. 1x Platelen kraagvaas van Royal Flora Keramiek Gouda Holland. gedecoreerd met bloemen 23xø13cm. Cond.: G 1x PLatelen vaas van Modica Gouda plateel Oud Gouda Zuid Holland Nr. 314 24xø...

2 Satsuma vogels ca. 1880
Startprijs 200 EUR

2 Satsuma vogeldrinkbakjes ca. 1880 in de vorm van een vogel zittend op een rots en boomstronk aan de aterkant 25x21,5x18,5cm. Cond.: G

Satsuma Boedha op olifant
Startprijs 140 EUR

Satsuma beeld, voorstellend boeddha zittend op een olifant ca. 1920 28x16x9cm. Cond.: G

Blauwe schotel
Geen vanafprijs

Grote kapitale vroeg 18e eeuwse blauw Chinese schotel Qiang-Lung. Schotel is geheel gedecoreerd met bloem en takmotief. Onderkant met tak en bladdecor. Schotel is aan 1 zijkant gebroken geweest en de ...

2 Chinese schotels
Resultaat: 50 EUR

2 Antieke porseleinen Chinese schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø22,5cm. Cond.: G

Vroeg 18e eeuws bord
Startprijs 45 EUR

Vroeg 18e eeuws blauw Chinees bordQuang Long, gedecoreerd met bloem- en takmotief. op de achterkant staan 2 vazen. Bord heeft randschade ø21cm.

Chinese vleesschotel
Startprijs 200 EUR

Chinese 8-hoekige vleesschotel 18e eeuw, met landschapsmotieven beschilderd 26x34cm. Gaaf.

4 Chinese schotels
Resultaat: 30 EUR

4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G

Japans blauw bord, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

18e eeuws blauw Chinees bord Quang Ci, bord is gedecoreerd met landschapsmotief 3xø22,5cm. Cond.: G

4 Chinese kop en schotels
Geen vanafprijs

4 Chinese kop en schotels met bladdecor Chien Lung. Kop: 4xØ6,5cm Schotels: 2xØ10,5cm.

2 Blauwe borden 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

2 Blauwe borden 18e eeuw. 1x gedecoreerd met bloemen ø22,5cm. en 1 chip. 1x Rijkelijk beschilderd met bloemenmotief ø21cm met randschade.

Chinees bord
Geen vanafprijs

Blauw Chinees bord begin 19e eeuw met landschapsdecor met lichtdoorzichtige druppels aan de zijkant. Cond.: G 3xø24,5cm.

3 Blauwe vazen 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

3 Diverse blauwe Chinese vazen 19/20e eeuw o.a; 1x blauwe dekselvaas begin 20e eeuw met figurendecor 29xø11cm. 1x Blauw cilindervormige vaas begin 20e eeuw met bloemen en voorwerpen gedecoreerd 25xø10...

Amsterdams bont schaaltje
Resultaat: 110 EUR

Kastkom van Amsterdams bont 18e eeuw. Aan de binnenkant beschilderd met 2 papegaaien zittend op een tak en 2 vlinders. Aan de buitenkant met figurendecor 7xø15cm. Cond.: G

Chinese dekselpot ca. 1940
Resultaat: 50 EUR

Kapitale Fam Verte Chinese dekselpot begin 20e eeuw. Handbeschilderd bloemdecor 45xø26,5cm. Cond.: G

5 delig Japans servies
Startprijs 25 EUR

5 delig Japans serviesje met drakendecor

Imari bord
Resultaat: 30 EUR

Grote imari schotel eind 20e eeuw met bloem- en vaasdecor ø35cm. Cond.: G

3 Diverse oosterse vazen
Startprijs 70 EUR

3 Diverse oosterse vazen o.a; 1x bijzondere mooie opengewerkte siervaas aan Japans aardewerk ca. 1950 30xø16cm. Gaaf. 1x Aardewerken knobbelvaas eind 20e eeuw. 33xø18cm. 1x Kraagvaas met bloemen en f...

Bavaria buste + presse papier
Resultaat: 40 EUR

1x Witte vrouwenbuste van Bavaria (14x10x6cm.), 1x beeldje van een hond liggend op een kussen (8x10x5,5cm.). Cond.: G

Handgeschilderde bloempot
Startprijs 45 EUR

Handgeschilderde porseleinen bloempot 1e helft 20e eeuw gedecoreerd met bloemen. Pot is gaaf 17xø18,5cm.

Wandbord Delft
Startprijs 35 EUR

Wandbord Delft, gemerkt: Boch fréres La Louviére Belgium,Delfts, voorstellende rokende zeeman, ø 25 cm.