Jansen 1938, gemengde techniek op papier, landschap 31x22cm. Cond.: U
Ongesigneerd, tekening op papier ca. 1930, dansend paar 19x26cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, liggend naakt, 45x60cm. Cond.: U
Gesigneerd J. Jans, olieverf op linnen, musicerend stel, 110x71cm. Cond.: U
Gesigneerd L. Vijlbrief 1969, olieverf op paneel, staand naakt, 47x78cm. Cond.: U
P. Putzhofen - Hambuchen (1869 - 1939 Dusseldorf), berglandschap met boerin en koe, 50x70cm. Cond.: U
Reinier Peijnenburg, olieverf op linnen, interieur, 50x60cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, schilder van ca.1900, olieverf op karton,meertje met bergen op de achtergrond. 22.5x30 cm.
Hans Pick (*1931), geboren in Düren, Duitsland, olieverf op board, Lampionnen optocht in Worpswede, 30x40cm.
Hans Pick (*1931), geboren in Düren, Duitsland, olieverf op board, Winter plezier in Worpswede. 30x40cm.
Gesigneerd G.Stoll,schilder ca.1900,olieverf op linnen, berglandsachap met water. 63.5x31.5, twee restauratie plekken,
Lievin Herremans (Brugge 1858 - 1907 Brussel), olieverf op paneel, interieur met een naakte vrouw, 23,5x36cm. Cond.: U
P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U