Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Crawford
Startprijs 25 EUR

Eileen Crawford, 20e eeuw, aquarel op papier, "Altea", 17x23cm. Cond.: U

Schilderij, Zeeuws
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Molijn?, olieverf op linnen, "Zeeuw" 24x18cm. Cond.: U

Ype Wenning
Geen vanafprijs

Ype Wenning (1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, schepen aan de kade 33x17cm. Cond.: U

Schilderij, interieur met man en kind
Resultaat: 100 EUR

Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met man en jongen 70x80cm. Cond.: U

Schilderij, interieur met man en kind
Resultaat: 100 EUR

Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met lezende man en jongen 70x80cm. Cond.: U

Schilderij Kruse Ali, stilleven
Startprijs 150 EUR

Alie Kruse Kolk 1987, olieverf op linnen, vaas met bloemen 90x60cm. Cond.: U

Schilderij Kruse Ali, stilleven
Startprijs 80 EUR

Alie Kruse Kolk 1987, olieverf op linnen, landschap met bloemen 60x70cm. Cond.: U

Houtskooltekening Tholen
Resultaat: 280 EUR

Willem Bastiaan Tholen (1860 - 1931 Den Haag), houtskool opgehoogd met wit op papier, de watermolen 35x35cm. Cond.: U

Kalender Gelderse kunst
Resultaat: 22 EUR

Kalender Gelderse kunst

W. Kalshofen, stilleven
Resultaat: 100 EUR

Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, pot met Zinnia's 40x50cm. Cond.: U

Schilderij, naakt
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd naakt 20e eeuw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U

Schilderij, vergulde lijst
Startprijs 50 EUR

J. ten Cate, olieverf op linnen, landschap met boer en boerin, 50x70cm. Cond.: G

Koeien
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, "koeien" 25x21cm. Cond.: U

Tekening, naakt
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, tekening op papier, naakte vrouw in de vorm van een boom, 20e eeuw, 18,5x31cm. Cond.: U

Robert Wosak, aquarel
Resultaat: 175 EUR

Robert Wosak (1876 - 1944), gemengde techniek op papier, "Blick auf kloster Neuburg von Kritzendorf" 47x31,5cm. Cond.: G

Litho, Patty Harpenau
Startprijs 25 EUR

Patty Harpenau, litho op papier, compositie 20x28cm. Cond.: U

2x Rosina Wachtmeister
Startprijs 50 EUR

Rosina Wachtmeister en Isa van de Zee, litho op papier Cond.: U

Schilderij
Startprijs 100 EUR

J. v. Weesp, olieverf op linnen, landschap met figuren, 24x30cm. Cond.: U

3 x Gemengde techniek ongesigneerd
Startprijs 40 EUR

3 x Gemengde techniek op papier, ongesigneerd, dorpsgezichten 19x24cm. Cond.: U

Williams, litho kippen.
Startprijs 30 EUR

Alex Williams, litho op papier, haan met kippen 42x43cm. Cond.: U

Andy Warhol
Startprijs 80 EUR

Andy Warhol, litho op papier, "Cats", 55x78cm. Cond.: U

N. Dam '71, jockeys
Startprijs 50 EUR

N. Dam '71, olieverf op linnen, renpaarden met jockeys 30x40cm. Cond.: U

The Battle of Waterloo
Resultaat: 30 EUR

The Battle of Waterloo,ingekleurde gravure J.T.Willmore, gravure op papier,cond:U, 47x26 cm.

J. Jans. Hof te Usselo
Resultaat: 30 EUR

Jan Jans (Almelo), litho op papier, Hof te Usselo 58x46cm. Cond.: U