Onduidelijk gesigneerd, Molijn?, olieverf op linnen, "Zeeuw" 24x18cm. Cond.: U
Ype Wenning (1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, schepen aan de kade 33x17cm. Cond.: U
Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met man en jongen 70x80cm. Cond.: U
Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met lezende man en jongen 70x80cm. Cond.: U
Alie Kruse Kolk 1987, olieverf op linnen, vaas met bloemen 90x60cm. Cond.: U
Alie Kruse Kolk 1987, olieverf op linnen, landschap met bloemen 60x70cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, pot met Zinnia's 40x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd naakt 20e eeuw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U
J. ten Cate, olieverf op linnen, landschap met boer en boerin, 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, tekening op papier, naakte vrouw in de vorm van een boom, 20e eeuw, 18,5x31cm. Cond.: U
Patty Harpenau, litho op papier, compositie 20x28cm. Cond.: U
Rosina Wachtmeister en Isa van de Zee, litho op papier Cond.: U
J. v. Weesp, olieverf op linnen, landschap met figuren, 24x30cm. Cond.: U
3 x Gemengde techniek op papier, ongesigneerd, dorpsgezichten 19x24cm. Cond.: U
Alex Williams, litho op papier, haan met kippen 42x43cm. Cond.: U
N. Dam '71, olieverf op linnen, renpaarden met jockeys 30x40cm. Cond.: U
Jan Jans (Almelo), litho op papier, Hof te Usselo 58x46cm. Cond.: U