04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

Schilderij stilleven 1319
Schilderij stilleven
Startprijs 50 EUR
2x Rosina Wachtmeister 1321
2x Rosina Wachtmeister

45 EUR

Landkaart Zutphen 1322
Landkaart Zutphen

50 EUR

G. Kuys, tekening 1324
G. Kuys, tekening
Startprijs 30 EUR
G. Kuys, tekening 1325
G. Kuys, tekening
Startprijs 30 EUR
Prent, Escher 1326
Prent, Escher

25 EUR

Tekening hond 1327
Tekening hond

40 EUR

Tekening Carsons, 19e eeuw 1328
Tekening Carsons, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Ongesigneerd, kubistisch 1330
Ongesigneerd, kubistisch

25 EUR

Boom met boerderij, olieverf op karton 1332
Boom met boerderij, olieverf op karton

30 EUR

naar Louis Apol, aquarel 1334
naar Louis Apol, aquarel

35 EUR

Ingekleurde ets met boten 1336
Ingekleurde ets met boten
Startprijs 30 EUR
Aquarel, Parijs 1337
Aquarel, Parijs
Startprijs 30 EUR
2x Ingekleurde gravure 1339
2x Ingekleurde gravure

40 EUR

Schilderij, witte hond 1340
Schilderij, witte hond

50 EUR

Kalender Grafisch atelier 1320
Kalender Grafisch atelier

20 EUR

Ali Kruse Kolk, aquarel 1342
Ali Kruse Kolk, aquarel
Startprijs 40 EUR
L.Jansen 1323
L.Jansen

15 EUR

Gemengde techniek 1344
Gemengde techniek
Startprijs 40 EUR
Ets van een uil 1346
Ets van een uil
Startprijs 30 EUR
2 Engelse prenten 1347
2 Engelse prenten

15 EUR

Piet Rackwitz, houtsnede 1348
Piet Rackwitz, houtsnede
Startprijs 25 EUR
N. van der Waay, prent 1350
N. van der Waay, prent

15 EUR

Litho 1351
Litho
Startprijs 30 EUR