Heren polshorloge Omega Deville, Quartz met leren band en stalen kast,nr.1332, uurwerk niet getest, 3,8x4x0,7cm. L.22 cm.Cond.: U
Collier met rose koralen ø 13 mm.met zilveren karabijner sluiting 925/000, L.552 cm.,127 gr.
Zilveren rammelaar met benen heft, zeer mooi bewerkt 25gr. 16cm. Cond.: G
Brosche GG750/000 in de vorm van een olifant, bezet met briljanten 0.12ct TW/VSI, staart beweegbaar., 11.4 gr.
Briljant ring GG585/000 met een briljant 0.13ct W/VSI, ø53, 3.2 gr.
Hanger WG585/000 met een zuidzeeparel ø13mm.,en 6 diamanten 0.03ct.W/SI, 3.5gr.
Streek broche met kwastje GG 14krt.,19e eeuw, 4.9 gr.totale L. 5cm.
Ring WG750/000, ø57,bezet met ovaal gefac.smaragd en 8 briljanten 0.80ct W/SI, 4.9 gr.
Ring GG750/000 met een saffier cabochon 1.06ct. in zeer goede kleur, 5 smaragdcarrees 0.19ct in zeer goede kleur, en briljanten 0.14ct. W/SI, ø56, 5.6gr.
Ring WG750/000,ø55, met blauwe saffier baquettes 1.14ct. en briljanten 0.56ct TW/SI . voormalige verk.prijs € 2.099.-
Ring WG750/000 ø53, bezet met 2 ovaal gefac.saffieren 0.67ct,briljanten en diamant baquettes 1.20ct W/VS. voormalige verk.prijs €3480.-
Bloedkoraal snoer 3-strengs, L 43cm.,met gouden slot waarop een bloedkoraal.
Ring GG 750/000 met 10 gefacceteerde triangel robijnen,13 briljanten 0.37ct.,W/SI,ø 52.
Armband WG 750/000,met briljanten 1.64 ct.TW/VS, met kastenslot verdekt met zekerheids acht,L.17.5cm.,16.1 gr.
Collier GG 585/000 met een fijne gefacceteerde amethistdruppel(met meesterteken),L.40cm,7.9 gr.
Hanger WG585/000 met een ovaal gefacceteerde citrien,en briljanten 0.24 ct.TW/SI, L.23 mm.,7.8 gr.