Clipooorstekers WG 750/000, bezet met briljanten 0.64ct.TW/VSI,voormalige verk.prijs €1720.-, 10.4 gr.
Oorhangers (stekers) WG 750/000,met briljanten 0.62ct.W/IF L.35mm, 9.4 gr.
Broche WG585/000 met 1 briljant 0.25ct W/VSI en diamanten 0.45ctW/SI L40 mm, 8.1 gr
Ring WG750/000 ø54, bezet met witte en zwarte briljanten 1.63ct.W/VS-SI.voormalige verk.prijs €3290.-, 8.3 gr.
Armband WG 750/000,met briljanten 1.64 ct.TW/VS, met kastenslot verdekt met zekerheids acht,L.17.5cm.,16.1 gr.
Oorstekers WG585/000 in de vorm van een kruis,bezet met diamanten 0.08ct.,L22mm.,2.2 gr.
Ring WG 585/000 met gekleurde briljanten:wit,blauw,zwart,bruin 1,70ct. SI/PI, ø 57, 9,0 gr.
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje. Gemerkt Cammans Carolus Hendricus Leeuwarden/Groningen 1860/1882. Gerestaureerd 835/000, mooi gegraveerd. Cond.: R
Briljant collier WG/GG750/000 ,L42cm. met een zuidzee-parel ø14mm,en briljanten 0.81ct W/SI, 14.4 gr.
2 Rijige- parelketting,5-7 mm,L41 cm,mety slot GG585/000, 9.7gr.bezet met briljanten 0.25ct,W/PI-SI. Slot is ook apart als broche te dragen, 46.8 gr
Oorstekers GG750/000, met natuurlijke zuidzeeparel,ø11 mm.,Schoeffel,5.2gr.
Drie-rijige Schoeffel akoya parel armband met zeer fijne witte parels ø5 mm., L.19.5 cm., met tussenstangetjes en sluiting GG585/000 bezet met diamanten 31.4 gr.
Bloedkoralen armband 4-strengs,met gouden slot waarin een bloedkoraal. L.20cm.
Bloedkoralen halssnoer,5 strengs,met gouden slot waarop een bloedkoraal,L 35cm.
Bloedkoralen halssnoer, L 105cm.,met zilveren tonnetjes slot.