18e Eeuwse antiek zilveren bowllepel met gedraaide hoornen steel. Gemaakt door Peter en Ann Bateman Londen 1793. 835/000 Cond.: U
Mooi Hollandse kristallen kaasstolp. Hollands zilveren dop met een sjiek parelrandje 835/000, gekeurd met een zwaardje
Antiek vroeg 19e eeuws miniatuur, man in slede met paard, Amsterdam 835/000 Cond.: U
Grote kristallen fruitschaal met zilveren hengsel. 835/000 ø22,5cm. Cond.: U
Schattig 16-delig zilveren filigrain interieurtje, licht beschadigd. 800/000 50gr. Cond.: G
Prachtige grote Hollandse 4-armige zilveren tafelkandelaar, gemaakt door Bouman te Arnhem 1955-1970. 835/000 780gr. 31x22,5cm. Cond.: U
Mooi grote zware zilveren koekdoos op 4 bewerkte pootjes 835/000 804gr.
Mooi antieke kristallen bonbonschaal met antiek zilveren beugel. 835/000 18cm. Cond.: U
Antiek Hollandse zilveren sauslepel met getorste steel en parelrand, 1869 Schoonhoven. Meesterteken GD109 (G. van der Dussen Schoonhoven) 835/000, 16x5cm. 35gr. Cond.: G
Mooi bewerkte zilveren briefopener in bijpassende schede. 800/000 91gr. 24,4cm. Cond.: U
Mooi 3-delig Engels zilveren servies Birmingham 1941 628gr. Cond.: U
Zeer mooi gegraveerd antiek Hollands zilveren taartmes. Gemaakt van massief zilver, mooi gegraveerd. gemaakt door Kuijlenburg, wed. Adrianus PZ Schoonhoven 1882-1893. 835/000 100gr. 32cm. Cond.: U
Leuk parfumflesje met zilveren dop 835/000 Cond.: U
Zilveren miniatuur staand horloge, niet lopend (sierhorloge) 1975. 925/000 100gr. 12,3cm. Cond.: U Hooijhaas Schoonhoven