04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

Bronzen hond met fazant
Resultaat: 60 EUR

Bronzen jachthond met fazant in de bek staand op zwart marmeren voet eind 20e eeuw, 16x20x8,5cm. Cond.: G

Bronzen waterspugende eend
Resultaat: 60 EUR

Bronzen waterspugende eend ond.gesign.20e eeuw,brons groen gepatineerd H.12.5cm., L.23 cm.

Abstract figuur
Resultaat: 60 EUR

Abstract figuur, dame in zittende houding op voetstuk. Massief hardhout palisander eind 20e eeuw. 28cm.

2 Bronzen vazen
Resultaat: 55 EUR

Houten sculptuur
Resultaat: 40 EUR

Houten beeld
Resultaat: 40 EUR

Tropisch houten beeld van een Balinese dame 20e eeuw. Gesigneerd A. FATIMAH 40x24x10cm.

Sculpture man
Resultaat: 35 EUR

Houten sculpture van een Aziatische man die water haalt 20e eeuw 31x18x9cm. Cond.: G

Houten beeld, Balinese dame
Resultaat: 35 EUR

Bronzen leeuw
Resultaat: 35 EUR

Bronzen leeuw ca. 1900, ongesigneerd 20x9x4,5cm. Cond.: U

Bronzen bakkertje
Resultaat: 30 EUR

Bronzen sculpture voorstellend een bakkjersjongetje eind 20e eeuw. 23x12x11cm.

3 Delen brons
Resultaat: 25 EUR

Bronzen meisje
Resultaat: 15 EUR

Bronzen sculpture voorstellend jong meisje staand op kruk genaamd Valente 21e eeuw. Beeldje is doormidden, moet gerepareerd worden. 29x6,5x6,5cm. Cond.: G

Clownsbeeldje
Resultaat: 8 EUR

Klein bronskleurig beeldje van zink voorstellend een clown, eind 20e eeuw, H:17cm. Cond.: G