Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Set zilveren sieraden met knopen. 330
Set zilveren sieraden met knopen.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Witte tegeltjes 64 st. , zgn. 'witjes'. 6471
Witte tegeltjes 64 st. , zgn. 'witjes'.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2 x Chinese vaas 6376
2 x Chinese vaas

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Schaaktafeltje met muziek 4235
Schaaktafeltje met muziek

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Marmeren tafeltje 4183
Marmeren tafeltje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen pendule. 3581
Bronzen pendule.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Barok Zappler klok. 3555
Barok Zappler klok.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Herdenkings wandobject, Oranje. 3290
Herdenkings wandobject, Oranje.

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Duitse bajonet 3211
Duitse bajonet

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Japanse dolk 3192
Antieke Japanse dolk

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antiek seinpistool 3102
Antiek seinpistool

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antiek seinpistool 3101
Antiek seinpistool

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Nederlandse politie sabel. 3087
Nederlandse politie sabel.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Mariniers sabel 3085
Mariniers sabel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Duitse helm, 1916 3066
Duitse helm, 1916

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Nederlandse helm, 1927 3064
Nederlandse helm, 1927

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Derde Rijk 'Napola-dolk' 3041
Derde Rijk 'Napola-dolk'

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Sabel 'Eisenhauer' 3036
Sabel 'Eisenhauer'

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kadetten sabel 3035
Kadetten sabel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek Engels vuursteenpistool 3029
Antiek Engels vuursteenpistool

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Derde Rijk marine dolk 3019
Derde Rijk marine dolk

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Jukebox, 50-er jaren. 2009
Jukebox, 50-er jaren.

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Franse lithografie, 'Moderne compositie'. 1077
Franse lithografie, 'Moderne compositie'.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Gouden zakhorloge 505
Gouden zakhorloge

Resultaat:

750 EUR