Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden broche met parel en diamant 452
Gouden broche met parel en diamant

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Gouden choker van bijbelslot 237
Gouden choker van bijbelslot

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Set witgouden sieraden 177
Set witgouden sieraden

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bijbel met zilveren beslag, Staphorst/Meppel 21
Bijbel met zilveren beslag, Staphorst/Meppel

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Gouden horlogeketting 10
Gouden horlogeketting

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
4x Tegel. 6605
4x Tegel.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Grote Delftse borden 6342
2 Grote Delftse borden

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Baardmankruik, 17e eeuw. 6330
Baardmankruik, 17e eeuw.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Natfruitschaal, Jugendstil. 6225
Natfruitschaal, Jugendstil.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Grote Delftse schotels 6223
3 Grote Delftse schotels

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Lot (Hollands) tegelwerk, (10 st.) 6173
Lot (Hollands) tegelwerk, (10 st.)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Meissen figuur 6141
Meissen figuur

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Meissen figurengroep. 6056
Meissen figurengroep.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Delftse sierschotels, 'William & Mary'. 6024
Delftse sierschotels, 'William & Mary'.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Bronzen aap. 5104
Bronzen aap.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Houten beeld, 'Heilige Petrus + engel'. 5040
Houten beeld, 'Heilige Petrus + engel'.

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Bronzen beeld van Bert Kiewiet. 5021
Bronzen beeld van Bert Kiewiet.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Wandspiegel 4231
Wandspiegel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 stoelen en tafel 4212
2 stoelen en tafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kist met snijwerk, Indonesisch. 4186
Kist met snijwerk, Indonesisch.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Archiefkastje 4174
Archiefkastje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, mahonie. 3680
Engelse staande klok, mahonie.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Franse bronzen reiswekker. 3662
Franse bronzen reiswekker.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Pendule (Empire) 3647
Pendule (Empire)

Resultaat:

1.100 EUR