Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Grote Delftse schotels 6221
2 Grote Delftse schotels

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
3 Delen plateel. 6203
3 Delen plateel.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Chinese gemberpotten 6198
2 Chinese gemberpotten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
24 x Wandtegels 6170
24 x Wandtegels

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot tegels 6164
Lot tegels

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Fürstenberg groep 6136
Fürstenberg groep

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Poppenservies 'Meissen'. 6073
Poppenservies 'Meissen'.

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Chinese Yixing theepot 6040
Chinese Yixing theepot

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Yixing theepot. 6038
Yixing theepot.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Bolvaas, 'Familie Rose'. 6035
Bolvaas, 'Familie Rose'.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Wanli schotel 6032
Wanli schotel

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2 Delftse schotels, 18e eeuw. 6022
2 Delftse schotels, 18e eeuw.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Meissen beeldjes met ganzen. 6011
2 Meissen beeldjes met ganzen.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
5 Beelden militairen 6609
5 Beelden militairen

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Schotel met zilveren beugel. 6606
Schotel met zilveren beugel.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bodemvondst (Schenkkan) 6602
Bodemvondst (Schenkkan)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3-Delig kaststel + plaquette 6585
3-Delig kaststel + plaquette

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Celadon set 6581
Celadon set

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 Chinese penselen potten. 6578
4 Chinese penselen potten.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Chinese figuren (2x) 6573
Chinese figuren (2x)

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kavel Chinese figuren 6565
Kavel Chinese figuren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Tabakspot 6557
Tabakspot

Resultaat:

22 EUR

Verkocht
Lot serviesgoed. 6556
Lot serviesgoed.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Doos met 'Meissen', messen etc... 6554
Doos met 'Meissen', messen etc...

Resultaat:

60 EUR