34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

W. Zwaardveld (?) 'Hollands landschap'. 1412
W. Zwaardveld (?) 'Hollands landschap'.

40 EUR

Verzamelalbum kunstwerken 1402
Verzamelalbum kunstwerken

200 EUR

Optica gravure, 'Het paleis te Amsterdam'. 1397
Optica gravure, 'Het paleis te Amsterdam'.

35 EUR

Icoon, Grieks 1395
Icoon, Grieks

40 EUR

Jan Faber, 'Groningen, Noord -Hollands dorp'.  1392
Jan Faber, 'Groningen, Noord -Hollands dorp'.

160 EUR

Frank Arts, "Naakte dame" 1388
Frank Arts, "Naakte dame"

160 EUR

Alan B. Hayman, 'Ree-kop'. 1387
Alan B. Hayman, 'Ree-kop'.

30 EUR

J. W. van Trirum, 'IJsgezicht'. 1381
J. W. van Trirum, 'IJsgezicht'.

275 EUR

Ongesigneerd, 'Stilleven met kreeft, fruit, brood etc.' 1377
Ongesigneerd, 'Stilleven met kreeft, fruit, brood etc.'

150 EUR

Heyboer, 'Vrouw'. 1371
Heyboer, 'Vrouw'.

100 EUR

Walther Kohlhoff, 'Gracht in Berlijn'. 1366
Walther Kohlhoff, 'Gracht in Berlijn'.

25 EUR

Franz Hochmann, 'Vakwerk binnenhof met kippen'. 1360
Franz Hochmann, 'Vakwerk binnenhof met kippen'.

330 EUR

R. Wildeboer, 'Bosgezicht'.  1358
R. Wildeboer, 'Bosgezicht'.

135 EUR

Ongesigneerd, 'Meisjes portret'. 1351
Ongesigneerd, 'Meisjes portret'.

50 EUR

Bernhard Dörries, 'Dorpsstraat met figuren'. 1342
Bernhard Dörries, 'Dorpsstraat met figuren'.

65 EUR

'Havengezicht op Rotterdam', Litho. 1340
'Havengezicht op Rotterdam', Litho.

50 EUR

Ongesigneerd ca. 1800 1335
Ongesigneerd ca. 1800

45 EUR

2x Pierre A. Renoir 1333
2x Pierre A. Renoir

50 EUR

Harry Maas, 'Vrouwelijk naakt'. 1314
Harry Maas, 'Vrouwelijk naakt'.

80 EUR

Herman Moerkerk, 'Zittende dame met hoed'.  1310
Herman Moerkerk, 'Zittende dame met hoed'.

90 EUR

Ongesigneerd. 'Stilleven met beeld'. 1308
Ongesigneerd. 'Stilleven met beeld'.

25 EUR

Monogram M.O. , 'Damesportret'. 1307
Monogram M.O. , 'Damesportret'.

15 EUR

Monogram MO, 'Vaas met bloemen voor stadsraam'. 1304
Monogram MO, 'Vaas met bloemen voor stadsraam'.

30 EUR

H.J.T.C. 1986, 'Vaas met seringen'. 1302
H.J.T.C. 1986, 'Vaas met seringen'.

60 EUR