Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren soezen schaal 495
Zilveren soezen schaal

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Restsignatuur, Portret hondje 1295
Restsignatuur, Portret hondje

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Klein Frans klokje. 3673
Klein Frans klokje.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Designbal op voetstuk (naar ontwerp van M.C. Escher) 5048
Designbal op voetstuk (naar ontwerp van M.C. Escher)

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
KPM,  'Tete a Tete' servies. 6595
KPM, 'Tete a Tete' servies.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw 6043
2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

370 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 20
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Granaatcollier met gouden streekslot 261
Granaatcollier met gouden streekslot

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
F. Swaine, 18e Eeuws pendant 1202
F. Swaine, 18e Eeuws pendant

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
David Schulman, 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. 1266
David Schulman, 'Riviergezicht met boerderij en paarden'.

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Zilveren broodschaal 171
Zilveren broodschaal

Resultaat:

355 EUR

Verkocht
Bruidsset met zilver 13
Bruidsset met zilver

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Set zilveren kaarskandelaren 148
Set zilveren kaarskandelaren

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant 433
Witgouden ring met diamant

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
12 Zilveren fruitmesjes 448
12 Zilveren fruitmesjes

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie 1079
Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
J. van Vuuren, Heidegezicht met boom 1096
J. van Vuuren, Heidegezicht met boom

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
C. Verschuur, 'Werkende boer bij hooiwagen'. 1155
C. Verschuur, 'Werkende boer bij hooiwagen'.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Jan Engel, Meisje met parasol op strand 1208
Jan Engel, Meisje met parasol op strand

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 x Bronzen wandkandelaar. 2372
2 x Bronzen wandkandelaar.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Engelse horizontaalklok  3529
Engelse horizontaalklok

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Neuchattel, 18e eeuw 3695
Neuchattel, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bergische staande klok 3696
Bergische staande klok

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Franse bijzettafel 4040
Franse bijzettafel

Resultaat:

350 EUR