Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Set Japanse Satsuma vazen, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma vazen met keizerlijke figuren, goud en florale decors. Afmeting: 18,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met binnenhouder, in pompoenvorm met Foo hond. Bodemmerk. Chips. 19e Eeuw. Afmeting: 12 x 19 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lotje blauw porselein.
Resultaat: 30 EUR

Lot van elf stuks 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes met ranken decor. Twee miniatuur vaasjes. Twee gemerkte schotels met figuren decor. Twee Cheng Lung schotels. Afmeting: ...

Lot divers Chinees porselein.
Resultaat: 35 EUR

Groot lot interessant antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen schotels + vier kopjes, waarvan enkele delen met chips of haarscheuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In redelijk/goede staa...

Lampet stel, Societé Ceramique Maastricht
Startprijs 40 EUR

Antiek Societé Maastricht keramieken lampet stel in de kleuren creme-goud. Circa: 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.

Yixing trekpotje
Startprijs 60 EUR

Klein oud Chinees Yixing trekpotje met bloesems en vogel decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.

2x Chinese knobbelvaas
Startprijs 150 EUR

Twee oude Chinees porseleinen knobbelvaasjes met kersenboom bloesem-, vogels- en , goud decors. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

5 Delen oud Chinees jade
Startprijs 190 EUR

Vijf delen oud Chinees jade. Eén maal geluksring met standaard. Eén maal pen-aflegger. Eén maal geluksscepter. Twee maal jade stenen. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.

Yixing potje + aquarel (haan)
Resultaat: 25 EUR

Oude Chinese Yixing theepot + aquarel, haan, gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 cm en 14 - 9 cm ø. In goede staat.

2x Chinese gemberpot
Resultaat: 40 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten + deksels, met tekens en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 19 cm ø. In goede staat.

Chinese vaas, Gemerkt
Resultaat: 260 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen vaas met florale decors. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Gemberpot met figuren decor
Startprijs 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen gemberpot + deksel en figuren in interieur decor. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 29 x 19 cm ø. In goede staat.

Chinees porseleinen vaas
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en fijn gedecoreerde bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.

Beeldje, 'Ekster'.
Startprijs 40 EUR

Grote oude 'Bing en Gröndahl' porseleinen ekster. Staart gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 30 x 7 cm. In matige staat.

Vaas, Fam. Verte.
Startprijs 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap decor rondom , met paradijsvogel en draak in water. 19e Eeuw. Afmeting: 49 x 15 cm. ø. In goede staat.

Meissen bord
Resultaat: 120 EUR

Handbeschilderde Meissen porseleinen sierbord met musicerende putti en goud decor met gouden M. Circa: 1900. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.

Serie Franse borden, 9x.
Resultaat: 25 EUR

Serie van negen stuks 19e eeuwse handbeschilderde Franse keramieken borden met florale decors. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: circa ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig Imari kaststel
Startprijs 200 EUR

Groot drie-delig goud-imari porseleinen kaststel met paradijsvogels en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 47 cm. In goede staat.

Beeldje, 'Olifant'.
Startprijs 40 EUR

Antiek porseleinen olifant. Circa: 9,5 x 14 x 5 cm. In goede staat.

Dresden bonbonschaal
Startprijs 30 EUR

Dresden porseleinen opgewerkte bonbonschaal met vogels decor + bloemmerk F.N.R. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.

2x Beeldengroepen
Startprijs 80 EUR

Twee porseleinen beeldengroepen. Tweede helft 20e eeuw. Eén vinger af. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 19 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Aardewerken Arabische plaquette, 19e eeuw
Startprijs 230 EUR

Grote 19e eeuwse aardewerken plaquette met Arabische figuren voorstelling. Chips linksboven. Afmeting: 2 x 40 cm ø. In goede staat.

Fürstenberg vaas
Resultaat: 50 EUR

Oude Duitse Fürstenberg porseleinen ampfora dekselvaas met ramskoppen. Handbeschilderd door A.H. Handgemalt. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese vaas op houten voet
Startprijs 60 EUR

Grote oude Chinese-Kantonese vaas met florale en vogel decors. Met bodemmerk en houtgestoken console. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 17 cm ø. In goede staat.