Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
651 Resultaten
Kavel: 6000

Grote Kang Xi sierschotel, 17e - 18e eeuw

Resultaat: 1.200 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi sierschotel met figuren in tuin decors. Minimale randglazuurschade. Afmeting: 5 x 37,3 ø cm. In goede staat.


Kavel: 6001

6x Chinese borden, 18e - 19e eeuw

Resultaat: 600 EUR

Zes maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Een paar minimale randglazuur chips. Afmeting: 22,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6002

6x Chinese borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat: 640 EUR

Zes zeldzame antieke Chinees porseleinen 17e -18e eeuwse gecontourneerde borden met florale decors in coulissen. Een paar minimale randglazuur chips. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.


Kavel: 6003

Chinese Familie Verte siervaas

Resultaat: 600 EUR

Grote Chinese Familie Verte porseleinen siervaas met vogels en planten decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 18 ø cm. In goede staat.


Kavel: 6004

2x Chinese vazen (set), Familie Rose

Resultaat: 600 EUR

Twee grote Chinees (set) porseleinen 19e eeuwse vazen met Familie Rose decor, geisha's in tuin met vlinders etc. Afmeting: 58 x 23 cm. ø. In goede staat.


Kavel: 6005

6x Capucijner borden, 18e eeuw.

Resultaat: 1.200 EUR

Zes zeldzame Chinees porseleinen diepe capucijner borden met reliëf en Familie Rose florale decor met mandarijneenden etc. Twee borden minimale haarlijn, vier in goede staat. Afmeting: 3,5 x 22 cm ø.


Kavel: 6006

Purmerend plateelvaas

Startprijs 550 EUR

Zeldzame grote Hollandse Purmerend Jugendstil polychrome Fayence oorvaas, met florale decor. Monogram F.H.B. Nr. 1035. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6007

2x Fayence polychroom, Hoornen des overvloeds

Resultaat: 350 EUR

Twee zeldzaam grote 19e eeuwse Europese Fayence polychrome Hoornen des overvloeds, met florale decors. In Renaissance- stijl. Gemonogrammeerd en genummerd. Afmeting: 52 x 28 x 23 cm. In goede staat.


Kavel: 6008

Chinese stopfles met zilveren montuur.

Resultaat: 437 EUR

16e Eeuwse Chinees porseleinen stopfles met zilveren montuur. Met donkerblauw decor in coulissen. Afmeting: 30 x 15 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6009

Chinese schenkkan met zilver, 18e eeuw

Resultaat: 450 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met pagode in landschap decor en zilveren monturen. Afmeting: 25 x 15 x 12,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6010

Porseleinen pagoda figuur (tuimelaar)

Resultaat: 975 EUR

Grote oude porseleinen pagoda figuur. Mogelijk eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Deze figuren werden ook door Meissen geproduceerd. Handen mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 48 x 36 x 38 cm. In goede s...


Kavel: 6011

Groot Chinees bord

Resultaat: 900 EUR

Prachtig goed gerestaureerd 17e -18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in huis en tuin decor en florale omranding. Afmeting: 5,5 x 36,7 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6012

Set van 8 Kantonese schotels

Resultaat: 800 EUR

Acht stuks 18e eeuws Kantonees Familie Rose porselein met figuren, floraal en goud decor. Zes borden, twee met haarlijn. Twee ovale grote schalen, goed. Afmeting: 22 - 42 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6013

Chinees terracotta trekpotje, 19e eeuw.

Startprijs 475 EUR

Grote antieke Chinese Yixing trekpot met emaille beschildering. Gesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 11 x 17,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6014

Vaas, Fam. Rose (groen).

Resultaat: 3.000 EUR

Antiek Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale decors, fijn geschilderd,, goud decor en groene achtergrond. (Gemerkt). Afmeting: 33 x 16 cm. ø. In goede staat.


Kavel: 6015

Porseleinen pronk dekselvaas

Resultaat: 450 EUR

Zeer grote handbeschilderde porseleinen pronk-dekselvaas met putti en vrouwenfiguur + bloemen/goud decor. Gemerkt N met kroon. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogeijk. Afmeting: 79 cm. In goede s...


Kavel: 6016

Grote Chinees porseleinen schotel

Startprijs 250 EUR

Antieke Chinees porseleinen schotel met figuren decor en florale decors in coulissen. Haarlijn 3,5 cm. Afmeting: 5 x 33,5 cm ø. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6017

2x Blauwe vaas met brons

Resultaat: 400 EUR

Twee grote porseleinen pronkvazen met brons. In 18e eeuwse stijl, maar 21e eeuw. Gemerkt A.C.F. Decor Sevres, met romantische decors. Afmeting: 68 cm. In goede staat.


Kavel: 6018

Melk en bloed vaasje.

Resultaat: 1.800 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed florale decor en goud decor. 19e Eeuw. (Gemerkt). Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6019

Majolica pot

Startprijs 100 EUR

Grote antieke Majolica plantenbak met visserij decor. Nr. 379 en blindstempel. Circa: 1880. Afmeting: 21 x 38 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 6020

Majolica stuk

Startprijs 150 EUR

Antieke Majolica figurengroep met 18e eeuwse figuren en kat bij boom. Nr. 2120 - 70. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 24 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 6021

8x Porseleinen kop+schotels, ca. 1800

Resultaat: 1.300 EUR

Acht antieke handbeschilderde Duits porseleinen kop en schotels. Circa: 1800. Louis Seize/Empire. Met diverse landschappen decors en goud decors guirlandes. Gemerkt R.G. Gotha Thüringen. Eén kopje bes...


Kavel: 6022

Grote Chinese diepe schotel, 16e eeuw

Resultaat: 600 EUR

Zeer grote 16e eeuwse zeldzame Chinees porseleinen diepe schotel + standaard. Voorzien van draak en florale decor. Randschade, plus drie haarlijnen. Afmeting: 8 x 40 cm ø. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6023

18e Eeuwse Fayence plooischotel

Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Fayence plooischotel met florale decor en vogel in landschap. Randschade + haarscheur. Afmeting: 4,5 x 25,5 cm ø. In redelijke staat.