Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
38 Resultaten
Kavel: 2700

Gouden munt fl14,-

Startprijs 300 EUR

Geelgouden munt, gouden rijder 1763 Holland republiek, fl 14,- BELG:HOLLAND:*MO:AUR:PRO:CONFOED. CONCORDIA. RES.PA RVAE.CRESCUNT. Wat soldeer aan de achterzijde van de munt. ca 9,8 gram ø 26,5mm


Kavel: 2701

4x Nederlands papiergeld

Resultaat: 160 EUR

Vier Nederlandse bankbiljetten: 1x 10 Gulden 1941, 1x 10 Gulden 1929 (Zeeuws meisje), 1x 10 Gulden 1945 (Tientje van Lieftinck) en 1x 10 Gulden 1953. Diverse condities.


Kavel: 2702

1/4 Gouden gulden als penning

Resultaat: 475 EUR

1/4 Gulden 1945 als penning Nederlandsch Indie in goud geslagen (vgl. Scho. 925) - 3.96 gr. Conditie: goed


Kavel: 2703

2½ Cent 1945 als penning in goud geslagen

Resultaat: 550 EUR

2 ½ Cent 1945 Nederlansch Indië in goud geslagen als penning


Kavel: 2704

Postzegelverzameling, 14 stockboeken

Resultaat: 100 EUR

Postzegelverzameling. In totaal 14 stockboeken. Eén zwarte klapper Nederlands postfris, waaronder hoge waarden Juliana Regina + automaatboekjes. Eén dik groen stockboek met gebruikt en ongebruikt Nede...


Kavel: 2705

Lot Nederlandse munten

Resultaat: 70 EUR

Kavel met ca. 25 Nederlandse munten waaronder: 2,5 Gulden 1873, 1 cent 1877, 2,5 Cent 1880, 1/2 Gulden 1862. Verschillende condities.


Kavel: 2706

Lot munten Koninkrijk

Resultaat: 60 EUR

Kavel met 7 munten Koninkrijk waaronder: 2,5 Cent 1941, 10 Cent 1938, 25 Cent 1928, 1 Gulden 1913, 25 Cent 1823B, 10 Cent 1849 en 5 Cent 1862. Diverse condities.


Kavel: 2707

Postzegelverzameling Israël, in 3 boeken

Startprijs 160 EUR

Verzameling Israël in rood Schaubeck album. 1948 - 1982. Gebruikt deels zonder tabs. Verzameling Israël in zwart leuchtturm album. 1983 - 1994. Compleet, gebruikt. Vezameling Israël. Donkerblauw leuch...


Kavel: 2708

Postzegelalbum Israël

Resultaat: 110 EUR

Verzameling Israël in blauw Schaubeck album. 1948 - 1982. Groten deels postfris met tabs.


Kavel: 2709

3x Postzegelalbum Nederland

Startprijs 80 EUR

Eén verzameling Nederland gebruikt/ongebruikt in rood leuchtturm album. 1852 - 1993. Aardig gevuld, ook voor-oorlogs ongebruikt. Eén verzameling Nederland in bruin Kabe-album. 1959 - 1979. Postfris en...


Kavel: 2710

Lot provinciaal zilver

Resultaat: 60 EUR

Kavel met 8 zilveren munten provinciaal waaronder: 6 Stuiver (rijderschelling) 1691 Overijssel, Arendschelling, 6 Stuiver (Rijderschelling) Nijmegen 1691, 2 Stuiver 1709 Gelderland. Diverse condities.


Kavel: 2711

Lot provinciaal + V.O.C.

Resultaat: 60 EUR

Kavel met 13 munten provinciaal en V.O.C. waaronder: 1/2 Duit (VOC) Utrecht 1755, 6 Stuiver 1688 (Nijmegen) , 2 Stuiver 1785 (Gelderland), Rijderschelling 1688. Munten zijn in diverse condities.


Kavel: 2712

6 Dozen met poststukken etc.

Startprijs 100 EUR

Zes dozen vol met diverse poststukken, niet uitgezocht. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 44 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2713

Verzameling oude foto's

Resultaat: 35 EUR

Collectie antieke 19e eeuwse foto's. Circa: 1880 - 1920. Afmeting: circa 5 - 15 cm. In goede staat.


Kavel: 2714

3 Dozen met ansichtkaarten (divers)

Resultaat: 170 EUR

Drie dozen vol met ansichtkaarten. Divers, niet uitgezocht. 20e Eeuw. Afmeting: 59 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2715

4x Postzegel albums

Resultaat: 30 EUR

Vier oude postzegel-verzamelalbums met inhoud. Deels Israël. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.


Kavel: 2716

Groot lot munten

Resultaat: 275 EUR

33 Kilo diverse muntgeld + penningen. Wereldwijd. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2717

Doos diverse postzegelverzameling

Resultaat: 80 EUR

Doos met postzegelverzameling. Onder andere: Jaarpakketten, 80-er, 90-er jaren Nederland postfris meervoudig. Eén album postfris China. Vijf diverse stockboeken wereldwijd + onder meer poststukken, on...


Kavel: 2718

Diverse munten.

Resultaat: 50 EUR

Lot diverse oude/antieke Hollandse Wilhelmina munten. Met los en opgestoken haar. Afmeting: ø 1 - 2,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2719

7x Friese munten

Resultaat: 45 EUR

Kavel met 7 Friese munten waaronder: Stuiver 1683, Duit 1717, 2 Stuiver 1664 en 4x Oord 1607-1650. Diverse condities.


Kavel: 2720

Lot papiergeld (50 st.)

Resultaat: 50 EUR

Kavel met ca. 50 bankbiljetten wereld, diverse condities.


Kavel: 2721

3x Duits papiergeld

Resultaat: 40 EUR

Drie Duitse bankbiljetten: 1x 5 Reichspfennig (Deutsche Wehrmacht), 1x "Verrechnungsschein" 10 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 en 1x "Verrechnungsschein" 1 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 ....


Kavel: 2722

Lot kampgeld

Resultaat: 80 EUR

Kavel met 5 biljetten kampgeld waaronder: 25 cent 1944 (Westerbork), 10 cent 1944 (Westerbork), 50 Reichspfennig, 1 Reichsmark en 1 Krone 1943 (Theresienstadt). Verschillende condities.


Kavel: 2723

Lot divers papiergeld

Startprijs 40 EUR

Kavel diverse bankbiljetten waaronder: 6 Biljetten van Noord-Korea, 1x 20 Dinar 1936 Joegoslavië (met nazi stempel), 1x 25 Cents (VS militair biljet) en 1x 500 Dinar 1941 Servië. Diverse condities.