Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilver rosé collier met hanger 907
Zilver rosé collier met hanger
Startprijs 30 EUR
Zilveren tafelmes 932
Zilveren tafelmes
Startprijs 30 EUR
Zilveren  miniatuur, waldhorn 946
Zilveren miniatuur, waldhorn
Startprijs 30 EUR
P.A. Nijgh, Portaal kerk te Enschede. 1150
P.A. Nijgh, Portaal kerk te Enschede.
Startprijs 30 EUR
C. Pignatari, 2x Gravure. 1422
C. Pignatari, 2x Gravure.
Startprijs 30 EUR
E.A. Paquet, Landschap met boerderij, boerin en kind 1453
E.A. Paquet, Landschap met boerderij, boerin en kind
Startprijs 30 EUR
3 Delen antiek cloisonne 2194
3 Delen antiek cloisonne
Startprijs 30 EUR
Tibetaanse bronzen bel met boeddha's  2263
Tibetaanse bronzen bel met boeddha's
Startprijs 30 EUR
4x Chinese figuren 2266
4x Chinese figuren
Startprijs 30 EUR
Gietijzeren plaquette 2312
Gietijzeren plaquette
Startprijs 30 EUR
5x Aziatische rode beeldjes 2503
5x Aziatische rode beeldjes
Startprijs 30 EUR
Visschaal, Jugendstil. 2534
Visschaal, Jugendstil.
Startprijs 30 EUR
Lot buitenland/wereld divers 2727
Lot buitenland/wereld divers
Startprijs 30 EUR
11x Div. merkmodellen + speelgoed 2921
11x Div. merkmodellen + speelgoed
Startprijs 30 EUR
Antieke rieten poppenwagen, 1920. 2938
Antieke rieten poppenwagen, 1920.
Startprijs 30 EUR
Lot oude/antieke poppenpruiken, (divers). 2962
Lot oude/antieke poppenpruiken, (divers).
Startprijs 30 EUR
Regulateur, eiken. 3570
Regulateur, eiken.
Startprijs 30 EUR
Houten uurwerk. 3640
Houten uurwerk.
Startprijs 30 EUR
Kristallen gelegenheidsglas 5568
Kristallen gelegenheidsglas
Startprijs 30 EUR
Geslepen kristallen glas 5598
Geslepen kristallen glas
Startprijs 30 EUR
Duitse koffiekan, 19e eeuw 6072
Duitse koffiekan, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Porseleinen Unterweissbach inktstel 6139
Porseleinen Unterweissbach inktstel
Startprijs 30 EUR
3x 18e Eeuwse Hollandse tegels. 6168
3x 18e Eeuwse Hollandse tegels.
Startprijs 30 EUR
5x Regout kommen 6178
5x Regout kommen
Startprijs 30 EUR