Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Friese stoelklok, Schippertje. 3617
Friese stoelklok, Schippertje.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wortelnoten Warmink klok 3628
Wortelnoten Warmink klok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Duitse tafelklok, 30-er jaren 3651
Duitse tafelklok, 30-er jaren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Franse comtoise, ca. 1820 3655
Franse comtoise, ca. 1820

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Regulateur, ca. 1890 3657
Regulateur, ca. 1890

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schoolklok/Stationsklok. 3705
Schoolklok/Stationsklok.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kleine tafelklok, 19e eeuw. 3706
Kleine tafelklok, 19e eeuw.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Weense Josephien pendule 3561
Antieke Weense Josephien pendule

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kleine antieke regulateur, circa 1890. 3578
Kleine antieke regulateur, circa 1890.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engels tafelklokje, ca. 1920 3615
Engels tafelklokje, ca. 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Art Deco pendule met herten 3711
Art Deco pendule met herten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Franse wandklok, vroeg 19e eeuw. 3605
Franse wandklok, vroeg 19e eeuw.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok 3619
Schwarzwalder klok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Vintage Seiko Transistor Wall Clock 3602
Vintage Seiko Transistor Wall Clock

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Amerikaanse klok, Circa: 1900. 3603
Amerikaanse klok, Circa: 1900.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Tafelklokje, 20-er jaren. 3606
Tafelklokje, 20-er jaren.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Franse comtoise, 19e eeuw 3613
Franse comtoise, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Klein bim-bam klokje 3626
Klein bim-bam klokje

Resultaat:

30 EUR