Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot munten 2736
Lot munten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3 Dinky Toys + Meccano doosje 2922
3 Dinky Toys + Meccano doosje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Militaire landkaart van Arnhem, 1934. 3060
Militaire landkaart van Arnhem, 1934.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Landmacht gala-pet 3064
Landmacht gala-pet

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oud Perzisch handgeknoopt kleed. 4515
Oud Perzisch handgeknoopt kleed.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
4-Delige Art Deco likeurstel 5530
4-Delige Art Deco likeurstel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
7 Delen kristal 5617
7 Delen kristal

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Swarovski tulpen en bloem 5626
Swarovski tulpen en bloem

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
5 Delen Swarovski 5627
5 Delen Swarovski

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Keramieken olifant 6150
Keramieken olifant

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
7x  Antieke wandtegel. 6172
7x Antieke wandtegel.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot divers Japans porselein 6299
Lot divers Japans porselein

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
11 Borden met verschillende voorstellingen 6300
11 Borden met verschillende voorstellingen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Chinees spekstenen beeld 'Aapjes' 6408
Chinees spekstenen beeld 'Aapjes'

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen figuur 6411
Chinees porseleinen figuur

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw. 6429
Chinees bord, 18e eeuw.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Yixing potje + aquarel (haan) 6475
Yixing potje + aquarel (haan)

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Serie Franse borden, 9x. 6483
Serie Franse borden, 9x.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
5 Deel (3x goudsteen + glazen) 6529
5 Deel (3x goudsteen + glazen)

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zuid Europese olielamp 6541
Zuid Europese olielamp

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Meissen bonbonschaal 6608
Meissen bonbonschaal

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Enfield bajonet 3044
Enfield bajonet

Resultaat:

23 EUR

Verkocht
Vergulde oorstekers met groen agaat 403
Vergulde oorstekers met groen agaat

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot met diverse sieraden 411
Lot met diverse sieraden

Resultaat:

20 EUR