Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Groot lot plated 848
Groot lot plated

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Dames zakhorloge 863
Dames zakhorloge

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
6 Zilveren Wajanglepels 864
6 Zilveren Wajanglepels

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Zilveren lepels 869
3 Zilveren lepels

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Set zilveren sieraden 953
Set zilveren sieraden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren plaatarmband 954
Zilveren plaatarmband

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Collier gitten 955
Collier gitten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Collier ruwe barnsteen 956
Collier ruwe barnsteen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Tafel menagiere, Jugendstil. 2061
Tafel menagiere, Jugendstil.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bronzen Joodse kandelaar, 19e eeuw 2087
Bronzen Joodse kandelaar, 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
WMF Schaal, 1x emaille schaal 2279
WMF Schaal, 1x emaille schaal

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Kazuifel kragen 2509
Kazuifel kragen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot Afrikaans houtsnijwerk. 2536
Lot Afrikaans houtsnijwerk.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Helm (Nederlands) 3019
Helm (Nederlands)

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Militaire landkaart van Nijmegen 3062
Militaire landkaart van Nijmegen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Politiefluit (messing) 3076
Politiefluit (messing)

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Hollandse Vredestein gasmasker 3078
Hollandse Vredestein gasmasker

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Politie signaalfluiten 3079
2 Politie signaalfluiten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Menages 5612
2 Menages

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Karaffen met div. slijpsel. 5613
3 Karaffen met div. slijpsel.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot diversen, glaswerk. 5614
Lot diversen, glaswerk.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Divers glaswerk (11x) 5619
Divers glaswerk (11x)

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schaaltje + Souveeré (Wachtelsbach) 6527
Schaaltje + Souveeré (Wachtelsbach)

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Presenteerschaal, porselein. 6530
3x Presenteerschaal, porselein.

Resultaat:

20 EUR