Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinees bord 6439
Chinees bord

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Familie Rose borden, rood glazuur 6346
2x Familie Rose borden, rood glazuur

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Lot Chinees capucijner, divers 6248
Lot Chinees capucijner, divers

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Lot ' Herend' porselein 6102
Lot ' Herend' porselein

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
3x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6085
3x Chinese Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees lakwerk toiletkastje.  4270
Chinees lakwerk toiletkastje.

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Amsterdamse school Art Deco pendule 3549
Amsterdamse school Art Deco pendule

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
32x Meccano Dinky Toys + auto's 2910
32x Meccano Dinky Toys + auto's

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2½  Cent 1945 als penning in goud geslagen 2703
2½ Cent 1945 als penning in goud geslagen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
1/4 Gouden gulden als penning 2702
1/4 Gouden gulden als penning

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Weegschaal + 2 schalen. 2296
Weegschaal + 2 schalen.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Likeurkelder met glazen 2050
Likeurkelder met glazen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Wortelnoten likeurkelder 2040
Wortelnoten likeurkelder

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote Hollandse kroonluchter, 18e - 19e eeuw 2022
Grote Hollandse kroonluchter, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Gouden tientje broche 355
Gouden tientje broche

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Puntflacon met zilveren stop 291
Puntflacon met zilveren stop

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Gouden Gourmet armband 31
Gouden Gourmet armband

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Gouden armband Milanees 28
Gouden armband Milanees

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
6x 18e Eeuws Chinees Imari porselein  6154
6x 18e Eeuws Chinees Imari porselein

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel, ø 28 cm. 6119
Grote Chinese schotel, ø 28 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw 6084
2x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Groot Chinees Kang Xi schotel 6081
Groot Chinees Kang Xi schotel

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinese/Japanse verdeelschaal, 18e - 19e eeuw 6080
Chinese/Japanse verdeelschaal, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
6x Kang Xi kop + schotels 6033
6x Kang Xi kop + schotels

Resultaat:

550 EUR