Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Baardmankruik, 17 eeuw. 6024
Baardmankruik, 17 eeuw.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Korenaarsstoelen, 18e eeuw 4182
4x Korenaarsstoelen, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gründerzeit koekoeksklokje, ca. 1880 3621
Gründerzeit koekoeksklokje, ca. 1880

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Lot munten 2736
Lot munten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ingelegde knipmuts met broche 2212
Ingelegde knipmuts met broche

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Likeurkelder met glazen 2049
Likeurkelder met glazen

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Antieke Icoon 1405
Antieke Icoon

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Leon Senf, Schelpenvisser met paarndenkar 1113
Leon Senf, Schelpenvisser met paarndenkar

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
John Bevort, Opvliegende eenden 1080
John Bevort, Opvliegende eenden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Zuid Europese schone met parelsieraden 1049
Onduidelijk gesigneerd, Zuid Europese schone met parelsieraden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2 Zilveren sierkurken 886
2 Zilveren sierkurken

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Zilveren specerijensetje 2x 797
Zilveren specerijensetje 2x

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Goud 556
Lot Goud

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Lot diverse sieraden 514
Lot diverse sieraden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Gouden munt met hanger 282
Gouden munt met hanger

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Lot divers bloedkoraal 186
Lot divers bloedkoraal

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
Oorstekers met saffier en diamant 159
Oorstekers met saffier en diamant

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Set zilveren naaiaccessoires, 6x 141
Set zilveren naaiaccessoires, 6x

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Gouden jasseroncollier 81
Gouden jasseroncollier

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 20
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Yixing potje + aquarel (haan) 6475
Yixing potje + aquarel (haan)

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw. 6429
Chinees bord, 18e eeuw.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Chinees 8-kantig trekpotje, 18e eeuw 6325
Chinees 8-kantig trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Delfts aardewerk, Porceleyne Fles 6279
4x Delfts aardewerk, Porceleyne Fles

Resultaat:

60 EUR