Engels 19e eeuws mahoniehouten kistje met messing en intarsia. Was ooit schrijfkist. Afmeting: 15 x 40 x 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse opbergkisten. Eén mahoniehouten brievenkist. Eén palissander theekist met intarsia. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Vijf diverse oude/antieke houten dekseldozen. Eén met bronzen kip. Twee met inleg. Circa: 1900 en later. Afmeting: 12 - 26,5 cm. In goede staat.
Antieke Burmese bewerkte lakwerk dekseldoos met florale en vogel decor. Afmeting: 7 x 18 cm ø. In goede staat.
Drie antieke speldozen met kaartspelen en benen chips + ivoor. Circa: 1920. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.
Drie maal kopergeslagen. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal paraplubak. Twee maal wandschotels met figuren decors. Afmeting: 37 - 52 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke metalen bellen, messing etc. Circa: 1900 en later. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke metalen bellen, messing etc. Circa: 1900 en later. En een oude antieke boekenpers, circa: 1900. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse kopergeslagen beddepan met originele steel. Antieke reparaties onderbak. Afmeting: 107 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot van zeven stuks divers koperwerk. Onder andere: (Appel)ketels, melkkan, doofpot, blaasbalg. 19e Eeuw. Afmeting: circa 17 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 19e eeuws antiek. Eén maal ijzeren grote ketel, twee maal beddepan, één maal melkbus. Afmeting: 38 - 115 cm. In goede staat.
Lot antiek koper. Onder andere: Pudding vormen, lepelset, strijkijzer etc.. Afmeting: 12 - 48 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk. Bestaande uit: Bloempot, ketel, kandelaren, haardset. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Drie maal antiek plated/vernikkeld. Eén maal Jugendstil keramieken presenteertablet. Eén maal W.M.F. dekseldoos. Eén maal theecomfoor. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Oude vergulde kerkelijke messing neo-gotische bijbelstandaard met gravering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Oude neo-renaissance deels vergulde bijbelstandaard met graveringen. Circa: 1900. Afmeting: 16 x 28 x 32 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees koperwerk van hoge kwaliteit. Eén maal kopergeslagen kom. Eén maal kopergeslagen ghendi met gravering en fijne zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 9 x 18,5 cm ø + 21 x 18 x 16...
Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-delige Oosterse kopergeslagen specerijenset. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kerkelijke vergulde messing heilig kruis, neo-renaissance. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antieke messing historisme olielamp met bacchus, ranken en vogel decors. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen Jugendstil-stijl vazen op wit marmeren basement. Chips. Man en vrouw op vaas met boeren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke olielamp met albast en amandel-geslepen glazen reservoir. Circa: 1900. Afmeting: 52 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote antieke opaline-glazen petroleumlamp. Floraal handbeschilderd. Met messing brander, onderrand + tussenstuk. Afmeting: 70 x 27 cm ø. In goede staat.