Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Messing hallamp, Circa 1920
Resultaat: 35 EUR

Messing hallamp met grote glazen bol. Circa: 1920. Afmeting: L 100 x 32 cm ø. In goede staat.

Oosterse hallamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Oosterse hallamp van plated metaal en robijnrood glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Bureaulamp, 50-er / 60-er jaren.
Startprijs 80 EUR

Zwart metalen bureaulamp, 50-er / 60-er jaren. Met chroom, buigzame stijl. Afmeting: 41 x 34 x 26 cm ø. In goede staat.

Hollandse kroonluchter (messing)
Resultaat: 70 EUR

Hollandse antieke messing kroonluchter naar 17e eeuws voorbeeld. Circa: 1800. Afmeting: 45 x 47 cm ø. In goede staat.

Antieke plafonniere
Resultaat: 60 EUR

Antieke plafonniere met prismen-glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 16 cm ø. In goede staat.

2x Russisch boek.
Resultaat: 75 EUR

Twee Russische boeken. 18e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In matige toestand.

Pianolamp, Ontwerp: J.J. Pieter Oud
Resultaat: 120 EUR

Gipsen metalen pianolamp met chrome bol. Giso 404. Ontwerp J.J. Pieter Oud. Afmeting: 29 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Smeedijzeren Art Nouveau tafellamp
Resultaat: 100 EUR

Smeedijzeren Art Nouveau-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 22 cm ø. In goede staat.

Antiek koperen aker, circa 1800.
Resultaat: 60 EUR

Antiek koperen aker met hengsel. Circa: 1800. Afmeting: 30 x 52 x 41 cm. In goede staat.

Antieke haardset met vuurbokken, 7 delig.
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse 7-delige haardset met vuurbokken. Afmeting: 20 - 71 cm. In redelijk/goede staat.

Stoof met ketel
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten theestoof met messing ketel. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 28 cm ø. In goede staat.

Antieke Engelse kolenkit, circa 1900.
Resultaat: 65 EUR

Prachtige antieke Engelse mahoniehouten kolenkit met messing plaquettes en schep. Circa: 1900. Afmeting: 47 x 35 x 44 cm. In goede staat.

Gietijzeren kolenkit, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse wit geëmailleerde gietijzeren kolenkit. Afmeting: 28 x 55 x 31 cm. In goede staat.

Beeldje, mannetje met glazen bakje
Startprijs 180 EUR

Antiek Duits compositie metalen figuur op messing basement en houder van metaal + glazen binnenbak. Gemerkt W + G + adelaar. Circa: 1900. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

2x Bronzen haardbokken, 19e eeuw.
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen haard-vuurbokken met vrouwelijke bustes. Afmeting: 35 x 21 x 47 cm. In goede staat.

2x Haardplaat, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke ijzeren haardplaten. 17e - 18e Eeuw. Eén maal Barok (putti). Eén maal Renaissande (figuur met edelhert). Afmeting: 65 - 86 cm. In goede staat.

Gaskacheltje, Amsterdamse School-stijl
Startprijs 100 EUR

Antieke Amsterdamse School-stijl koperen gaskachel. Gemerkt. Circa: 1930. Afmeting: 70 x 35 x 60 cm. In zeer goede staat.

Roodkoperen aker, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

18e - 19e Eeuwse rood koperen aker (hengselbak) met zwaluwstaartverbinding en bewerkte hengsel. Afmeting: 35 x 45 cm ø. In goede staat.

Antieke smeedijzeren kapstok, 1920
Startprijs 65 EUR

Antieke smeedijzeren kapstok. Circa: 1920. Afmeting: 47 x 80 x 15 cm. In goede staat.

Antieke paraplubak
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten paraplubak met getorste stijlen en lekbak. Circa: 1900. Afmeting: 63 x 37 x 30 cm. In goede staat.

Eikenhouten paraplu-standaard met lekbak, circa 1920.
Resultaat: 30 EUR

Antieke eikenhouten paraplu-standaard met lekbak. Circa: 1920. Afmeting: 57 x 67 x 25 cm. In goede staat.

Antieke bronzen wijnbeker
Resultaat: 200 EUR

Antieke Oosterse bronzen wijnbeker met tekens. Chinese oudheid. Afmeting: 16 x 13 x 6 cm. In goede staat.

Lot cloisonne (10x)
Startprijs 45 EUR

Tien kleine cloisonne vazen/dekseldoos. Japan. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 11,5 cm. In goede staat.

Oosterse bewerkte zwijnentand
Resultaat: 80 EUR

Oosterse bewerkte wrattenzwijntand op houtgestoken basement. Tand is bewerkt met afbeeldingen van bomen, huizen en figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 14 x 5 cm. In goede staat.